Skocz do zawartości

http://www.elprog.com.pl/


young

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

To i ja dodam słowa uznania dla Sławka (z pozdrowieniami) jako bardzo zadowolony użytkownik Pulsara2 i balancera EQ Mini. Raz trafił się serwis ładowarki - załatwiony w super ekspresowym tempie. W poniedziałek wysłana, w środę była z powrotem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pozwolę sobie troszkę odgrzać temat - jestem szczęśliwym posiadaczem Pulsara 1 który służył mi przez kilka lat bezawaryjnie i z nawiązką spełniał moje oczekiwania.

Kontakt z firmą Elprog jest szybki i bardzo miły no i ważne (przynajmniej dla mnie) serwis w kraju.

Może zrobię troszkę OT, ale napiszę tak przy okazji.

Do tej pory zadowalało mnie ładowanie ogniwek Ni-Mh, jednak od czasu jak dopadł mnie wirus latania ;) potrzebuję ładowarki obsługującej Li-pol'e

Abym mógł ładować Li-pol'ki (po rozmowie z Panem Krymskim) czeka mnie zmiana oprogramowania w ładowarce (około 60 zł) no i najlepiej by było zakupić balancer.

Tak sobie myślę że skoro przez te lata moja ładowarka spisywała się wzorowo, to nie ma sensu przesiadać się na inną firmę, i myślę o zakupie EQmini (cena na dzisiaj - 300 zł).

http://www.elprog.com.pl/polski/?strona=1_firma&pstrona=02/06

Myślę że będzie to dobre posunięcie i ładowarka dalej będzie mi służyć.

Co myślicie o takim rozwiązaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to nie ma sensu przesiadać się na inną firmę, "

i to jest qintesencja wypowiedzi :D jezeli masz pulsara to go szanuj :D:D:D Kiedyś jeden z moich kolegów kupił i uzytkował .Pulsar bardzo "łagodnie" traktował pakiety .Wystarczył telefon i Pulsar pojechał do S.K dosc szybko wrócił z 'ostrzejszym programem .Teraz kolega dokupił balanser i nie chce znać innych ładowarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsar oczywiście może używać innych balancerów (choć czasem z kłopotami).

Ja jednak pewnie też w końcu kupię EQmini. Jakość, obsługa producenta - bezkonkurencyjne.

Choć też trzeba napisać, że w tej chwili można kupić naprawdę niezłą ładowarkę z wbudowanym balancerem za 30-50$ w HC. Tak więc >200$ za Pulsara to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat jestem posiadaczem Pulsara 1 z drugiej ręki. Producent mi "zupgrade'ował" soft, wymienił podrapaną szybkę i nie chcę innej ładowarki. Miałem przez tydzień Accucela 6 ale go sprzedałem bo jakiś taki zabawkowy się wydawał i hałasował wiatrakiem. W pulsarze wiatraczek działa tylko wtedy kiedy jest to konieczne ( tył obudowy mocno ciepły) i to z automatyczną regulacją obrotów.

Co do balansera również noszę się z zamiarem kupna Equala mini. Teraz mam MGM BLCR4 i działa bardzo dobrze choć patrząc na niepozorną plastikowa obudowę z "fifraczkiem" wydaje się to dziwne :shock: Equal daje jednak możliwość oceny kondycji poszczególnych cel pakietu co przy rosnącej liczbie posiadanych akumulatorów ma znaczenie.

 

Dla mnie sprzęt Elprogu to świetna jakość, parametry i błyskawiczny serwis na terenie kraju. Pojawienie się nowego typu akumulatorów nie oznacza dla mnie zakupu nowej ładowarki. No chyba że pojawi się Pulsar 3 z wbudowanym balanserem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to stało się - w poniedziałek wysłałem Pulsara do Pana Sławka w celu zmiany oprogramowania, a dzisiaj (czwartek) mam go z powrotem.

Przy okazji dokupiłem EQmini + przewód do połączenia z Pulsarem.

No cóż mogę powiedzieć - po prostu REWELACJA.

Kolejny wyrób (po Pulsarze) jaki nabyłem w tej firmie, i kolejny raz jestem wręcz zachwycony.

Jedyna rzecz która troszkę mi się nie podoba w EQmini, to wystające poza obrys obudowy piny do podłączenia pakietu.

No ale pozostaje mi tylko uważać żeby ich nie uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.