Skocz do zawartości

OV-10 Bronco


Rekomendowane odpowiedzi

Napęd i timing zostaje,skoro sie nieda inaczej.Ponoć to norma a po drugie domyślam sie że te silniki tak na prawde sa tylko do 2S i z tąd problemy.

A na razie upały i nie bardzo mam wene na dłubanie -ale coś drobnego -czemu nie i tak oto zrobiłem "klapke" na pakiet.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dopieszczanie dopieszczaniem ,ale waga rośnie i jak nic przekroczę 1 kg :( to niestety nie lotny i makietowy za razem Hellcat kolegi :) Prawdopodobnie start raczej z ziemi ale tu powraca temat sterowania przedniego kółka-dodatkowe serwo? stałe? luźne ?(śmigła mam przeciwbieżne )

A najgorsze jest to że nie jestem zadowolony z silników, ich ciąg wspólnie to nie całe 800g ale nie on mnie martwi a ich temperatura.Przerywanie silników zlikwidowałem timingiem na HIGH jak pisałem wcześniej,i na tym ustawieniu na testach niemal palą wręgę i nie wiem jakie temperatury są w stanie znieść silniki 3f (tyle co cyna? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Wracam po przerwie do budowy. Pierwotnie zniechęcony przyrostem wagi i rozczarowaniem silnikami przyhamowało mój zapał ale skoro zacząłem to trzeba dokończyć.

Z pakietem 1300mAh waży okrągły kilogram :( a docelowy pakiet powinien być cięższy ,silniki okazały się być na pakiet 2S a nie 3S co skutkuje na jednym pakiecie za małą mocą a na drugim usmażeniem silników (dla tego silniki ze zgrzytem się zatrzymywały o czym pisałem wcześniej) ale mam nadzieje ze na śmigłach 7x4 dramatu nie będzie na 11v .

Dołączona grafika

zostało mi wytłoczyć kabinę i dokończyć malowanie i detale .

"ludziki" od Marka (za które jeszcze raz dzięki) troszkę przymałe ale podniosę siedziska foteli i będzie OK.

Statycznie ciąg jest pozytywnie zaskakujący ale mniejszy od wagi modelu ,ale ta waga nie wiem czy nie pozwoli mi na star z ręki a z kółek jakoś nie mam gdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.