Skocz do zawartości

Witam


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegow modelarzy. Mam na imie Piotr, na drugie Jozek;) Mam 23 lata, mieszkam i studiuje w Krakowie. Od dawna zagladam na forum, ale dopiero teraz postanowilem sie ujawnic.

Modelarstwem interesuje sie od wczesnej podstawowki, kilka lat uczeszczalem na zajecia w modelarni Domu Harcerza na Reymonta, gdzie budowalem rakiety i modele swobodnie latajace. Pozniej mialem okolo 10 lat przerwy i wrociem do latania przed rokiem budujac juz modele rc. To zreszta zasluga mojej dziewczyny ktora udostepnila mi piwnice na pracownie;) Od tego czasu zbudowalem kilka modeli, ktore zaprezentuje w stosownym watku.

Pozdrawiam kolegow modelarzy!

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam Kolegę z mojego także Krakówka! :D

Widzę, że "ćwiczycz" na pasie rakowickim, ale gdybyś kiedyś chciał się przesiąść na trawkę, to zapraszam na moje pole. Dużo szczegółów i namiarów jest już na PFM, ale dla ułatwienia służę instrukcjami na PW. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.