Skocz do zawartości

KK czyli "Kombat Kraków"


mirolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obsługa naziemna pierwsza klasa !

Nie próbowałeś jeszcze ciasta z wiśniami Ani ani smakołyków Gosi ...... mniam, mniam.

:lol2:

 

co mieli na głowach zawodnicy Eskadry Kraków.

Obowiązek kasków został wprowadzony po zawodach w Warcie Bolesławickiej a te kupiliśmy na allegro - podeślę Ci link na priv-a

Jeżeli wybierzesz się na zawody to będziesz musiał się wyposażyć w taki lub inny hełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 9.00

 

W minioną, bez umawiania się i wpisów na forum było nas 5-ciu i udało sie rozegrać kilka pojedynków. Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze cięcie Sebastiana który niedawno do nas dołączył - gratuluję.

 

Sobota rano to juz stała pora treningów Eskadry Kraków - im nas więcej tym weselej :D

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również chętnie dołączyłbym do eskadry, oczywiście najpierw muszę nabrać wprawy i doświadczenia. W sobotę przeprowadzę oblot mojego kombata. ;P Jak już się nauczę to chętnie w sobotki będę przychodził na Czyżyny. Może dodam filmik z lotu jaki się odbędzie w najbliższy weekend. Modelarstwo poznaje dopiero niecały rok, więc sukcesy do tych czas

nie były obfite. Tylko zmielony depron czy epp :? Spróbuję zrobić postępy i może niedługo też dotrę do eskadry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc dodaje fotę mojego fightera ;P

Zakupiłem to P40 u pana Marka w sklepie www.napolskimniebie.pl

Może nie jest cudnie wykonany, ale dałem z siebie wszystko.

Jest już po oblocie ale nie miałem możliwości zrobienie a filmu czy zdjęć.

Mogę tylko powiedzieć, że jest strasznie agresywny i czuły w locie.

Nie długo wyjeżdżam do Nowego Sącza gdzie odbędę kilka walk.

Wtedy już na pewno będzie filmik.

Problem mam tylko z kabinką. Próbowałem już z PET-u, lecz plastik się marszczył i giął.

Może ma ktoś jakiś inny sposób.

 

Dołączona grafika

 

P40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zrobić kabinkę z butelki PET to musisz przygotować wcześniej kopyto czyli wzór na którym obkurczysz butelkę za pomocą np opalarki. Można go przygotować z drewna lub gipsu - musi być z materiału który nie ulegnie temperaturze zbyt szybko :) Wiele osób robi je z balsy ze względu na łatwość obróbki.

Wtedy nic sie nie pomarszczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aha, no tylko to jest już trochę dalej niż czyżyny. Ja mieszkam na południowych przedmieściach krakowa, więc tam mam jakieś 40 minut drogi w jedną stronę. Więc raczej mnie tam często nie będzie. Natomiast widzę, że właśnie barycz stał się częstym miejscem treningów Eskady. Czy to już jest jakieś nowe ustalone miejsce do treningów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mieszkam na południowych przedmieściach krakowa, więc tam mam jakieś 40 minut drogi w jedną stronę

W takim razie chyba na północnych :P Ja mieszkam na południu (Piaski) i mam z domu jakieś 5 min :)

Jeździmy na barycz bo:

Można latać prawie z bagażnika samochodu :)

Rafał testuje Funjeta z FPV więc potrzebuje dużo przestrzeni i mało zabudowań

Większości z nas jest tam bliżej, no może oprócz Rafała ale on...patrz linijkę wyżej :)

Odbywają się tam treningi w tygodniu ale w weekendy jesteśmy wierni Czyżynom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.