Skocz do zawartości

Jakie serwo na lotki do WW 2


meteor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jako że w tym sezonie chciałbym polatać również w WW 2, mam pytanie odnośnie serw. Czy takie serwa wystarczą na lotki ? Na każdą lotkę po jednym takim serwie. Czy jest to dobry pomysł czy kupić trochę większe ?

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na zawodach :devil: :mrgreen:

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

tp mg16 są ok ja i Fryzjer lataliśmy na nich cały sezon, są niezniszczalne, no nie licząc odcięcia kabla razem z kawałkiem skrzydła :mrgreen: ja używam ich w WWII do lotek i SW, na gaz daje co mam. Nie kombinuj nic z Hs81 bo szkoda . Ważne żeby serwa były metalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak po roku startów doszedłem do wniosku, że dość istotna jest unifikacja sprzętu, duża łatwość zamiany wyposażenia :mrgreen: stąd używam tylko 16mg mam w swoich zasobach wyglądające identycznie serwa wow ale one mają tendencje do drżenia, w sumie to fajnie jak serwa mają taki sam wymiar, bo to ułatwia ich wymiane.

 

A tak z ciekawości to czym masz zamiar zamiatać na niebie :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzaskany kadłub do oddania ?

A czasem nie zastanawialiśmy się nad tym tematem wracając z Wrocławia?

 

W każdym razie jak chcesz, możesz wziąć kadłub od Iła-10, jest w całkiem dobrym stanie (jak na mój gust).

 

Warunki transakcji chyba znasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, może i Starachowic, chociaż wydaje mi się że raczej z Wrocławia, no mniejsza o to.

 

 

W każdym razie warunki są dwa:

 

1. Przystąpienie do najlepszej :) eskadry - czyli NIETYKALNYCH

2. Uczestnictwo w zawodach organizowanych przez Aces Polska i chwalebne reprezentowanie w/w eskadry.

 

Poza tym należy rozwijać potencjał militarny i prowadzić działalność na wielu frontach oczywiście w ramach służby w w/w eskadrze.

:)

 

To to cudo, starą farbę prawie udało mi się zmyć, ładnie schodzi denaturatem:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję słuszna decyzja!

:)

Poza tym nie zapominaj że Tomek wspominał coś o kadłubie do Iła-2 (dla rekrutów) ;). Jak wiadomo 2 modele to podstawa w innym przypadku lata się zbyt asekuracyjnie.

 

Możesz pomyśleć o silniku ASP 4ccm, nówka coś koło 200zł.

 

Wracając do tematu serw, radzę na wysokość dać standard, tanio i skutecznie. Mam dwa Iły 10 z takimi serwami, jeden w służbie od 2007 roku.

 

Oto on podczas występów w gościnnej Kalwarii :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, spoko :wink: Na razie postaram się kupić wyposażenie do 2 modeli (nie licząc 2 silnika - za duży koszt... ). Dobrze że akcesoria startowe już mam :) Myślałem o WW 1 ale -50 pkt w każdym locie za elektryka mnie zniechęciło.. Resztę tematu chyba dogadamy na PW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.