Skocz do zawartości

LAMA V3 & Graupner MX-16s.


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam ....mam taki problem ....posiadam aparaturę MX-12 i nie wiem jak ją podłączyć do Lamy V-3, w lamie umieściłem kwarc JR-a ,po włączeniu wszystkiego w mx-12 kanał 1 przypisana jako przepustnica działa jako pochylenie do przodu w lamie ,podobnie pomieszane jest reszta kanałów w Lamie. Jak wiadomo nie da się poprzestawiać fizycznie serw w odbiorniku 4in1 Lamy a więc trzeba poprzestawiać coś w nadajniku i tu się rodzi pytanie jak ??? i co?? proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprzepinać kabelki w 4in1. Ot cała filozofia.

Niestety niecała.

Tak jak w tym wątku nawet napisano - do latania Lamą w Mode 2 nadajnik JR/Graupner przestawiamy (ale tylko w ustawieniach, nie ruszamy mechanicznie drążków i sprężynek) na Mode 1. Zamieniamy wtyczki serw w Lamie, a resztę sobie już sam wykombinujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeprasza że dopiero teraz informuje lecz już udało mi się ustawić MX-12 z Lamą a mianowicie ....w MX-12 ustawiłem mode 1 , a w lamie poprzekładałem serwa miejscami w odbiorniku 4in1 ......a w końcowym efekcie helikiem lata się teoretycznie tak jak w starym nadajniku 4 ch e-sky Mode2 .....dziękuje za pomoc ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Panowie odświeże temat.

Jako że sklepy daleko od domu to pytanie o kwarce . Po włożeniu kwarca z esky-skiej aparatury ustawieniu mx12 35mhz tryb samolot miga czerwona zielona na zmianę dioda.w Wygląda na brak połączenia czy nie muszę kupić przypadkiem graupnerowskich kwarcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.