Skocz do zawartości

http://www.helipad.pl/


koszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest to sklep skierowany bardziej do użytkowników "copterów" , ale w ich asortymencie można znaleźć też modele samolotów, samochodów, łodzi ... oraz osprzęt RC.

 

Do sedna: kupowałem już u nich 3 razy... i jestem pod wrażeniem, bardzo szybkie paczki, dobry kontakt. Same plusy. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...

Kontakt jak Koledzy wyżej piszą - pierwsza klasa. Miła Pani udziela wszelkich informacji telefonicznie i błyskawicznie odpowiada na maile.

 

Zamówiłem o godzinie 15:35, przelałem od razu pieniądze z mBanku. Wysyłka nastąpiła 15 minut później. Błyskawica !

 

Cena - taniej nie znalazłem nigdzie. Alpha 1500, która gdziekolwiek indziej zaczynała się od 589zł, w tym sklepie była za 555zł. Do tego załapałem się na promocję - wszystkie zamówienia w grudniu otrzymują dodatkowe 3% rabatu ! Z wysyłką kurierską wyszło mi 553zł z groszami, czyli rabat pokrył koszty wysyłki, a nawet skubnął nieco koszt samego sprzętu :)

 

Zdecydowanie polecam sklep, również ze względu na szeroki asortyment. Już wiem, że w razie niekontrolowanego i nieplanowanego polowania na krety zaopatrzę się tutaj w części zamienne, bo dostępne jest praktycznie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uczucia są mieszane - zamawiałem już kilka razy części do CB100 - wszystko super.

 

Ostatnio zamówiłem 2 części za około 30 zł - maila dostałem, że przyjęte do realizacji a nadal nie wysłane :(

 

Zależy mi na czasie dlatego dopłaciłem za priorytet ale widzę, że nie polatamy w najbliższym czasie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Kilka razy zamawiałem różne akcesoria, zawsze przychodziły nie uszkodzone w miarę szybko. Ostatnio brałem fakturę, na której źle napisali nazwisko. Owa faktura była bardzo ważna, dlatego wysłałem maila z prośbą o wysłanie poprawionej. Żadnej odpowiedzi, ale kilka dni później przyszedł polecony. Ogólnie bardzo fajny sklep. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.