Skocz do zawartości

zawody ESA w Krakowie


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie martw Mirolek przyjedziemy i TROCHĘ POMOŻEMY przy ORGANIZACJI aby poszło GŁADKO . :mrgreen: A jak tam sprawa tasiemek bo to zawsze jest LEKKI problem na zawodach . Jak będziesz miał problem to u nas zawsze Wojtek załatwiał TĄ SPRAWĘ ma jakiegoś gościa co się tym para w dobrej cenie na GOTOWO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj po długiej kombatowej przerwie powalczyłem wreszcie z kolegą. Emocji jak zwykle co nie miara, cięć też o dziwo sporo jak tylko na walkę 1 on 1.

 

Nie mogę się już doczekać :) Pozostaje mi tylko zamówić jeszcze ze 2 pakiety bo moje stare poszły do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy Targ nie próżnuje w przygotowaniach.

 

Dzisiaj swój żywot zakończył Focke Wulf kolegi zderzając się z moim Fury na pełnej prędkości. Foka rozpadła się na naście części i zgubiła w dużej trawie odbiornik a mój Fury z 10cio centymetrowym kraterem w skrzydle i wypiętym odbiornikiem o dziwo wylądował nie robiąc sobie żadnej krzywdy.

 

Ale w hangarze z tego co wiem już do montażu szykuje się Mustang tak więc nie ma tego złego... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawody w Krakowie stają się faktem :-)

 

Wszystkie informacje znajdują się na stronie: www.kombat_krakow.republika.pl

i będą systematycznie aktualizowane.

 

- zgłoszenia wraz z informacją o modelu i podanym numerem kanału, proszę kierować na adres podany na stronie www.kombat_krakow.republika.pl

(link znajduje się na dole strony)

 

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na stronie "www" zawodów jest aktualna lista startowa ..... na tą chwilę troszkę nas mało :(

 

3mam kciuki za frekwencję

Nie ma co trzymać kciuków tylko trzeba oblatać model i zgłosić się do zawodów, za Twoim przykładem pójdą następni :)

Dziś o 16.30 trening na Czyżynach - zapraszam wszystkich posiadaczy oraz sympatyków modeli ESA

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pomysł jak czynnie możemy oddać hołd niepokonanemu.

 

Proponuję na rozpoczęcie zawodów zrobić grupowy przelot nad głowami z minimalną prędkością. Wszyscy będziemy mieli podczepione czerwone i białe (albo takie albo takie) tasiemki. Oczywiście bez wzajemnego ścinania się (wypadki się zdarzają, to wiadomo).

Ktoś uwieczni ten moment na zdjęciu, ktoś na filmie- bo widok kilkunastu/dziesięciu modeli lecących wolno w kupie- to widok bezcenny.

Chyba nie ma lepszej możliwości by pożegnać tak wybitnego kombaciarza jak Piotrek.

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl i pytanie do organizatorow zawodow. Fajnie by bylo gdyby zawody "ESA wogole" mialy patrona w postaci niezwyciezonego Piotra Miszczyka.

 

Mysle ze to najlepszy hold jaki mozna mu zlozyc. Ja uwazam ze zasluzyl na to i to nie tylko dlatego ze byl praktycznie niepokonany.

 

Milo by bylo gdyby jego imie juz zawsze goscilo na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale,Wojtek pisał wczesniej,

Panowie mam pomysł jak czynnie możemy oddać hołd niepokonanemu.

 

Proponuję na rozpoczęcie zawodów zrobić grupowy przelot nad głowami z minimalną prędkością. Wszyscy będziemy mieli podczepione czerwone i białe (albo takie albo takie) tasiemki. Oczywiście bez wzajemnego ścinania się (wypadki się zdarzają, to wiadomo).

Ktoś uwieczni ten moment na zdjęciu, ktoś na filmie- bo widok kilkunastu/dziesięciu modeli lecących wolno w kupie- to widok bezcenny.

Chyba nie ma lepszej możliwości by pożegnać tak wybitnego kombaciarza jak Piotrek.

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część !

Mam takie pytanie logistyczno organizacyjne. Na stronie organizatorów jest wzmianka o tym aby nie jechać ulicą Armii Krajowej z powodu robót drogowych. Jak popatrzyłem na mapę to najlepiej pasowało by mi pojechać przez Olkusz. Wtedy pojechałbym ul. Jasnogórską do ronda a dalej właśnie ul A. Krajowej. Da się tak dojechać, czy radzicie jakiś objazd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.