Skocz do zawartości

Focke-Wulf Ta 152


silvermind

Rekomendowane odpowiedzi

Olo wielkie dzieki za materialy....im wiecej tym lepiej.Jedzie juz kolejna paczka z materialami do dalszej budowy wiec rekawy trza zakasac i zabrac sie do dalszego strugania co by taki jeden ''laserowiec'' nie wyprzedzil mnie ze swoja skrzynka na pomidory :lol: upsss...... bez urazy dla pieknego Ultimata z lasera :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Maciek...to jeszcze nic poskładałem to wszystko do kupy i przymierzyłem do kadłuba to dopiero widac skale modelu :lol: ....chyba bede musiał zmienic biurko bo sie nie mieszcze....wtajemniczeni wiedza ktore biurko chce przygarnac :ble:

 

P.s

Koledzy potrzebuje pomocy w dalszej realizacji projektu a mianowicie chodzi mi o samodzielne wykonanie podwozia bo koszt gotowego ze Sierry to 600$ :cry: mam zrobione juz projekty goleni ale mam problem z mechanizmem bo nie mam pojecia jak za to sie zabrac a nigdy jeszcze czegos takiego nie robilem.Gdyby ktos mial takie podwozie w skali 1/5 od FW190 i mialby chec to wszystko zwymiarowac i mi podeslac do bylbym bardzo wdzieczny ewentualnie zaprojektowac w CADzie ewentualne zebrane materialy moge podeslac na maila

 

pzdr

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam z braku czasu idzie to wszystko mizernie ale temat nie stoi w miejscu cos tam zawsze dłubne jak znajde chwile :D .Z racji ze zaprzyjazniony sklep nie dał rady sprostac mojemu zamówieniu musiałem sam wydłubac cokpit....tzn jeszcze go dłubie....nie jest to mistrzostwo swiata i mam nadzieje ze za mocno mnie nie zlinczujecie :mrgreen: no ale jest to moja pierwsza makieciarska robota i obiecuje ze przy nastepnej sie poprawie :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pzdr

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.