Skocz do zawartości

Mój najnowszy elektryk Aero Cruiser...


modelmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podoba mi się ten Aero Cruiser. Zważyłem poszczególne części . Może to się komuś przyda Kadlub 96 g. Moim zdaniem kadlub ma istotny mankament - jest bardzo delikatny. Ja go wzmocnilem listewkami sosnowymi i precikami węglowymi kosztowalo mnie to 20 g , może dużo ale czuje się teraz pewniej.Kadlub teraz waży 116 g. Pozostale elementy :

maska 10 g , łoże 6 g ( muszę je zmienić ) skrzydlo 44 g x 2 , statecznik poziomy 26 g , statecznik pionowy 16 g , koła, podwozie ,śrubki i inne drobiazgi 38 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooo Grzegorzu to też dzialasz na tym forum ? Kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas...

 

Zobacz na date rejstracji grzeska :D Jeden z pierwszych :) Wreszcie po prawie roku coś naskrobał :) Grześ zapraszam do odpowiedniego działu z reklamą NASTIK.PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ podejrzewam że mój Aero Cruiser może być dość szybki a też cięższy jak kolegi Modelmaniaka postanowilem do sterowania wysokości i kierunku zastosować serw Hs-81. Niestety są zdecydowanie za wielkie żeby zmieścić się w fabrycznych otworach montażowych. Otwory dość znacznie powiększyłem i przy okazji też trochę wzmocnilem część ogonową

ogonqu9.jpg

ogon2ky9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze że trochę mnie kolega Motyl przygasił... :D ale mial niewątpiwie rację...

 

moje słowa powinny cie zmotywować do większej staranności :D To ma być model latający a nie śmieciolot :) Wierz mi ze kocham balsowe elektryki nie deproniaki i muszą one ładnie wyglądac :D

 

 

Do cięcia zainwestuj w nóż do tapet z łamanym ostrzem i 3paczki zapasowych ostrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.