Skocz do zawartości

SWARM - HobbyKing - tutaj zbieramy na zniżkę


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To ja też proszę o pomoc.

 

http://unitedhobbies.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10943

 

15922

 

oraz :

 

http://unitedhobbies.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7069

 

15929

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i na pewno się odwdzięczę tym samym jeśli trzeba będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura wygląda tak, logujemy się na swoje konto HC, wchodzimy w link który podaję, klikamy zielony przycisk "swarm" w okienko "enter code" wpisujemy 5cyfr kod a następnie klikamy "join" i w następnym oknie co się pojawi podajemy jeszcze adres e-mail i zatwierdzamy. Wtedy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz poszlo....

 

 

z moim pakietem nie wypalilo bo mama kazala mi wylaczac komputer a wlaczylem dopiero po poludniu... wie z moim pakietem bedzie trzeba sprobowac jeszcze raz. Dam znac jak zbiore znowu pieniadze... bo narazie udalo mi sie kupic 4 sztuki serw gws park hpx F ! od jednego modelarza z Epheli , wiec mam narazie prawie komplet smiglaka ( jeszcze te 2 pakiety, gyro uzywane futaby , wtyczki itp , kabinka laminatowa , lopaty i metalowy ogonek [skrzynka])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ! KOMPLET

 

Jeśli ktoś będzie też coś chciał zakupić to z chęcią pomogę ;) ! Teraz zobaczymy jak to dalej działa...

Jeśli nie dostałeś maila- a raczej nie dostaniesz :) Zaloguj się do konta, daj Join swarm, podaj kod i spróbuj z innym emailem dołączyć. Wymyśl sobie jakiś :Pnp elektrykirc@interia.pl. Mi w ten sposób zaskoczyło i przeniosło mnie do produktu z niższą ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został odpięty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.