Skocz do zawartości

Dożynki Wrocławskie - kolejne starcie


Olorin

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam!

 

Zawody były rewelacyjne, na luzie i w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne edycje "Dożynek". Niestety albo raczej NA SZCZĘŚCIE większość modeli przetrwała bez szwanku. No Ja skasowałem model Zbyszka, ostatnio coś się lubimy powystrzelać w powietrzu, no cóż bywa. Dbam o to żeby się nie nudził:P Chociaż ja w porównaniu z Michałem to małe piwo ten to co lot kogoś skasuje i dostarcza materiałów do pracy na długie jesienno - zimowe wieczory.

 

I tym oto optymistycznym akcentem skończyliśmy rywalizację w "dorosłym" kombacie, bo przecież już nie wypada mówić w "spalinie" obecnie kilka elektryków już lata i to z dobrym skutkiem. Powiem szczerze, że już miałem dosyć tych ciągłych napraw i przygotowań, pora odpocząć :P Po organizacji 4 zawodów w sezonie człowiek zaczyna być tym znużony, może w przyszłym sezonie znajdzie się ktoś kto zorganizuje we Wrocławiu lub okolicach jakieś imprezki oprócz naszych?

 

No ale dosyć narzekania, Panie i Panowie (bo już mamy w naszych szeregach kobiety) pora zabrać się na poważnie za walki małych, zwinnych i nie zabijalnych (no nie do końca) modeli ESA! Najbliższe zawody u Skidana w Bolesławcu, potem Pacek organizuje potyczki w Górze Kalwarii koło Warszawy no i na koniec w tym roku My organizujemy już tradycyjne coroczne zawody Mikołajkowe na początku Grudnia. Także brać się do roboty, rozbudowywać hangary, budować sprzęt i zapraszamy do rywalizacji.

 

P.S.

Jarku, świetne fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.