Skocz do zawartości

dwa silniki 3f w shock flyer


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hej, calkiem niedawno w dwuplata zdepronu zapakowalem 2 silniki, zmiksowalem je ze sterem kierunku i mozna bylo szalec. Jedynym mankamentem tego rozwiazania to to, ze nie dostalem lewych smigiel i model skrecal w jedna strone. Troche go podtrymowalem ale moment od silnikow byl wyczuwalny. Model calkiem przyjemnie latal ale z racji ze byl dla mniej doswiadczonego kolegi zmienilismy go na 1 silnik. Chcialbym kiedys zamontowac 2 zespoly VPP, widzialem taki film jak ktos krecil plaskie korkociagi odwracajac ciag na jednym z silnikow, wygladalo to kosmicznie!

Fotek niestety nie mam bo nigdy mi sie nie chce nosic aparatu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos wiem na ten temat.

 

Sklepy u mnie moze nie sa zle zaopatrzone. Tak wlasciwie to chyba tylko jeden porzadny sklep jest tutaj (880 tys ludzi w miescie i wianku dookola).

 

Problemem jest cena.

Skreca mnie wiec zwykle z 1 z 2 powodow - czekanie na towar z Polski (3-4 dni - grrrr...) lub Chin (ok 30 dni GRRRRR!!!!) albo cena (800pln za Easy Stara) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WIEDZIALEM!! :D ze wpadniesz na wyeliminowanie lotek przez roznicowe zmiany kata natarcia, ale zeby od razy zamiast steru? i wg mnie wystraczylyby katy rzedu +-10-20'. zrob ster plytkowy, albo ruchomy ogon :P i tez bedziesz mial dziwadlo :) co do konstrukcji lepiej nie poruszaj tego dzwigara serwem tylko zastosuj go zamiast osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.