Skocz do zawartości

PZL P-11C model wycinany laserem - wersja elektryczna od strony 10


Lech Mirkiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. PZL P-11c cieszy się sporym zainteresowaniem w śród modelarzy. Od wielu lat przymierzałem się do zbudowania tego modelu ale zawsze było co innego do zrobienia. Aż tu kolega MASK narysował plany pod laser. Było by grzechem nie skorzystać z takiej okazji. Podjąłem się więc próby zbudowania prototypu tego pięknego modelu. Model ma mieć rozpiętość 160 cm i będzie napędzany silnikiem OS FS70. Co z tego wyjdzie mam nadzieję pokazać na tym forum. Wielu modelarzy budowało ten model, może podzielą się ze mną swoim doświadczeniem jakie zdobyli przy tej konstrukcji. Zapraszam.

 

 

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam. PZL P-11c cieszy się sporym zainteresowaniem w śród modelarzy. Od wielu lat przymierzałem się do zbudowania tego modelu ale zawsze było co innego do zrobienia. Aż tu kolega MASK narysował plany pod laser. Było by grzechem nie skorzystać z takiej okazji. Podjąłem się więc próby zbudowania prototypu tego pięknego modelu. Model ma mieć rozpiętość 160 cm i będzie napędzany silnikiem OS FS70. Co z tego wyjdzie mam nadzieję pokazać na tym forum. Wielu modelarzy budowało ten model, może podzielą się ze mną swoim doświadczeniem jakie zdobyli przy tej konstrukcji. Zapraszam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy jest możliwość zakupu takiego wyciętego zestawu ?

Jaka była by cena?

Ewentualnie jak wygląda sprawa dostępu do tych planów ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ho,ho, normalnie jestem zaskoczony taką reakcją.Co do udostępnienia planów czy podjęcia produkcji zestawu decyzję podejmie twórca tego projektu MASK. W trakcie budowy prototypu nanoszone są poprawki, korekty,zmiany rozwiązań konstrukcyjnych itp. Dopiero gdy zakończę budowę i szczęśliwie oblatam model, będzie można podjąć decyzję co do ewentualnego zestawu. Modelarzom nie da się "wcisnąć kitu" :) Kit ma być najwyższej jakości. Postaram się przyspieszyć pracę nad modelem,niebawem kolejne zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie P 11 wychodzi z mroku zapomnienia.

Skąd to przeświadczenie?

 

PZL-ka to chyba najbardziej "ukochany" model wszystkich modelarzy, na tym forum jest opisanych kilka modeli budowanych najczęściej z dość starych Planów Modelarskich. Charakterystyczne skrzydła, piękna historia i oryginał stojący w Muzeum Lotnictwa w Krakowie - czego potrzeba więcej aby się w niej zakochać?

..... chyba tylko własnych wrażeń z lotu

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5532

 

te są bezcenne a za plany, zestaw części ... można zapłacić kartą :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.