Skocz do zawartości

Małe Microny [Pylon]


instruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Microny małe a problem naprawde duży,zobaczcie sami

http://img223.imageshack.us/img223/5933/duobo0.jpg

no i którym tu latać jeden dobry a drugi jescze lepszy .Jeden śmiga a drugi jeszcze lepiej

Dziś miałem oba na lotnisku ale polatał tylko jeden drugi już nie zdążył ,ponieważ aba zakasował Falcon.Złapałem takie" ssanie" że na niebie był tylko punkcik .ponad 1.5 godziny na termice i potem nagle się skończyło .

Oba modele nie boją sie takiego wiaterku jak dziś,a tak wyglądało dziś niebo

http://img262.imageshack.us/img262/3852/falconrv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam. Mam nadzieje, że trafiłem odpowiedni dział by o to zapytać. Widząc powyższe fotki pylonów pomyślałem, że fajnie mieć taki mały pocisk. 80 cm można spokojnie w aucie wozić zawsze ze sobą.

 

Myślałem nad czymś takim:

 

http://www.cyber-fly.pl/produkt-300.html

 

Chciałbym by model oczywiście szybko latał i pionowo nie tylko w dół ;-)

 

Doświadczenie mam z pylonami żadne i dlatego mam kilka pytań do Kolegów:

 

1.Czy 3szt. serwa hs55g wytrzymają?

1b. Ile silnik musi mieć ciągu by sprawnie model szedł w górę?

2.Jaki silnik bezszczotkowy szukać (chodzi mi o parametry lub gotowa podpowiedź z konkretnym przykładem).

3.Jakie śmigło do silnika?

 

Aku. mam 3s 1300mah 30c , regiel 25a. Zamierzam napęd zamówić od z Chin, więc proszę o wyrozumiałość w kwestii cenowej (silnik ma być możliwie tani i dobry).

 

Może ktoś ma jakiegoś dobrego pylona w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hs 55 spokojnie wytrzymaja . W jednym modelu mam 400-setkę 6V i pakiet 8cel Khanów 1050 a w drugim "samoróbka pod maska" i pakiet 3S 1300 .Model jak trzena jest "rakietnyj a jak chcę to poszybpwac bez silnika tez potrafi ( musi trochę wiać).Do 400-setki stosuję śmigło 6x3 .

Do samoróbki śmigło 8x4 .Silnik przy poborze 15 A ma ciągu 800 g a model waży 450 do lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej mieć śmigło składane czy stałe? Widzę, że każdy model lata na różnych śmigłach i czy do testów można użyć śmigieł gws pomarańczowe? Lepiej dobierać na tańszych i potem kupić dobre już sprawdzone.Tylko czy te pomarańcze to wytrzymują?

 

GWS zupełnie się nie nadaje. Ze składanymi jest ten problem, że sa dostępne 2-3 rodzaje, a zestaw śmigieł pylonowych to ok. 10 różnych. Tam skok i średnica zmieniają się co ,25"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.