Skocz do zawartości

Viper Jet


solainer

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, po długie podróży, kilku telefonach i wyjaśnieniach dotarła paczka z Chin. W środku jest model skrzętnie opatulony w bąbelkową folie i dodatkowo zabezpieczony styropianem.

 

Dołączona grafika

 

Tak się prezentuje już rozpakowany. Z powodu emocji towarzyszących nam przy odbieraniu paczki, sensownych zdjęć z rozpakowywania brak. Jest tylko kilka takich.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

O samym modelu mogę powiedzieć tyle że jest wykonany ładnie i solidnie, nigdzie nie użyto kleju ryżowego, laminat nie posiada nierówności ani widocznych pęknięć. Wszystko pasuje a przynajmniej na to wygląda bo w chwili obecnej model złożyliśmy jak klocki żeby nacieszyć oko.

 

Z wielu dostępnych opcji w jakich firma przygotowuje model wybraliśmy samolot niepomalowany ale z zamontowanym podwoziem. Dodatkowo zakupione zostało występujące w opcji wyposażenie kabiny.

 

Tak się prezentuje wstępnie poskładany model. Teraz tylko trzeba zorganizować trochę miejsca i można powoli przystąpić do składanie tego do kupy aby w przyszłym sezonie model poleciał. Na pewno w trakcie relacji z budowy będę prosił fachowców od jetów o pomoc.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cóż, model ładniutki ,oby tak latał jak wygląda.Napisz jaka jest waga całości? Jaką turbinę przewidujesz zastosować ? Moją uwagę zwróciły golenie podwozia ,jeśli planujesz starty i lądowania z gruntowych lotnisk polecam tzw. " łamane " golenie, Druga zasadnicza sprawa, sprawdz z jakiego materiału są ośki kół w głównych goleniach, jeśli nic nie zmienili możesz mieć problemy

Dołączona grafika

Dural zewnątrz gwint M6 plus karb ;D wewnątrz otwór z gwintem M3

Ja dorobiłem ośki stalowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wstaw poprawnie zdjęcia tak aby było je widać.

W znacznikach img a nie url.

Wstawione śa tak jak trzeba i wyświetlają się tez ok

 

Co do ośki to aż sprawdzę z ciekawości bo jeszcze nawet dobrze nie obejrzeliśmy modelu więc nie wiem ile tam się niespodzianek kryje.

 

A tak przy okazji miałeś problem z podwoziem od skymastera czy z jakimś innym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.