Skocz do zawartości

"Wspaniała Błyskawica" - japońska J7W Shinden


marek rokowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Na zawodach w Radomiu , dzięki Panu Markowi Rokowskiemu :D miałem okazje pilotować ten wspaniały myśliwiec , jest bardzo szybki i zwrotny mimo ukłqdu kaczki . Super model ,

 

Emocje podczas prowadzenia były naprawdę wielkie

 

Chciałbym bardzo Podziękować Panu Markowi że miałem okazje przelecieć się tym myśliwcem :D:D

 

Na pewno ten myśliwiec dołączy do mojej stajni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Na zawodach w Radomiu , dzięki Panu Markowi Rokowskiemu :D miałem okazje pilotować ten wspaniały myśliwiec

 

A moim w Krakowie nie chciałeś a bardzo chciałem aby ktoś obiektywnie sprawdził czy zmiana sterowania na "delta" dała efekty w porównaniu z "kaczką"jak u Marka.

Mój Shinden od początku lata poprawnie i udało mi się unikną problemów.

W niedziele przesunąłem serwa i uruchomiłem sterowanie całymi lotkami a nie tylko ich zewnętrznymi częściami jak na początku

co zaowocowało większą chęcią do robienia pętli.

Fotki ze zmianami zrobię jutro a narazie tyko te;

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyc miny amerykańskich pilotów gdyby dane było im zobaczyć nadlatujące z przeciwka, zionące ogniem "COŚ" co lata tyłem do przodu! :D

 

chyba nastąpiła by transformacja oczu:

 

- amerykański pilot- ocz w szparki "Co to leci???"

- pilot japoński "O rany! naprawdę lecę!"

 

chacha

 

PS. Tadeo piękna robota!:D

 

Patryk, czekamy na montaż i wrażenia z lotu Twojej wersji (powiększyłem w niej powierzchnie sterowe, zmieniłem kąty zaklinowań)

no i powstanie jeszcze jedna kaczucha- tym razem na innym profilu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na paczkę z samolotem od Pana :P Już nie mogę sie doczekać

 

A co do Krakowa sorka że nie sprawdziłem sprzętu ale trochę mało czasu było . Byłem trochę przejęty zawodami zęby utrzymać pozycje w sumie trochę żałuje że nie poleciałem bo podpowiedziało mi to by co miał bym zrobić w mojej Kaczuszce :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.