Skocz do zawartości

http://perfecthobby.pl


malinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja zamówiłem w tym sklepie Easy Glider Pro.Pomijam fakt że najtaniej, błyskawiczna obsługa, rewelacyjny kontakt, przesyłka na drugi dzień po wysłaniu .Dodam że dostałem info jaki numer paczki, jaka firma kurierska i odnośnik do śledzenia przesyłki.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilkakrotnie kupowałem w tym sklepie, mam jak najbardziej pozytywną opinię.

Pan Robert człowiek konkretny i rzeczowy, potrafi doradzić gdy jest taka potrzeba.

Kontakt bardzo dobry, zarówno telefoniczny jak i mejlowy. Wysyłka towaru szybka i dobrze zabezpieczona.

Mało jest komentarzy na temat Perfecthobby i wszystkie pozytywne, co świadczy o wysokim poziomie sklepu.

Czytajcie inni sprzedawcy i bierzcie przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Też robiłem zakupy w tym sklepie i szczerze go polecam !

 

1) Obsługa: 5+

Można liczyć na rzeczową poradę, pomoc w doborze osprzętu i nie jest to naciąganie na jak najdroższy sprzęt - NAPRAWDĘ SUPER

 

2) Wybór: 5

Jak dla mnie było tam wszystko co potrzebuję

 

3) Opisy na stronach sklepu internetowego: 5-

Bardzo bogate, pełne informacje o doborze osprzętu do poszczególnych modeli, dużo porad - słowem bardzo cenne informacje.

Ten mały minusik za:

- troszkę nieaktualne informacje - np. polecanie do EG Pro silnika który jest już wycofany z produkcji, błędna informacja o wadze regulatora EMAX

Ale muszę przyznać, że zostało to wyjaśnione po pierwszym telefonie.

- stan pokazany na stronie sklepu niestety nie pokrywa się w 100% ze stanem faktycznym, z mojego doświadczenia okazało się, że jest to jakieś 90%

Ale muszę przyznać, że zaraz po zamówieniu otrzymałem telefon z rzeczową informacją, co jest, czego nie ma i możliwe rozwiązania problemu - część rzeczy zamieniłem, na część poczekałem - ogólnie jestem zadowolony.

 

4) Ceny: 4+

Ogólnie dobre i bardzo dobre, udało mi się jednak znaleźć kilka innych polskich sklepów, gdzie można było kupić inne rzeczy taniej, jednak doliczając dodatkowy koszt kilku transportów w sumie oferta perfecthobby była najkorzystniejsza

 

5) Jakość zapakowania i szybkość wysyłki: 5+

Wszystko zapakowane bardzo dobrze, nic nie uległo uszkodzeniu - widać, że sprzedający dba o sprzęt i kupującego

 

Podsumowując - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdyby ktoś miał ochotę na "odkurzacz" na u Pana Roberta jest bardzo dobra oferta na >Twistera< http://www.perfecthobby.pl/detale.html?id=1196 . Szkoda, że swojego kupiłem miesiąc temu w innym sklepie za 200 pln więcej :shock: , choć i tak dużo mniej niż u innych w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sklep ten 'odkryłem' jak byłem rok temu w hotelu Sympozjum, który jest zaraz obok... tyle że był wtedy zamknięty i bardzo cierpiałem przechodząc obok niego parę razy...

 

No a ostatnio kupiłem w PH Aurorę 9, odbiornik, programator i jakieś bzdety... Nie dość, że Aurora 9 z Optimą 7 kosztowała 1229 zł (promocja była) - czyli wyszło nawet chyba taniej niż ściąganie zza granicy, to jeszcze byłem pod wrażeniem obsługi (zamówiłem wieczorem w niedzielę, ale miałem wątpliwości co do kwoty przelewu bo system źle policzył przesyłkę), w poniedziałek rano telefon ze sklepu, we wtorek rano paczka u mnie.

 

Bardzo duży pozytyw i na pewno będę korzystał w przyszłości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka razy zamawiałem w sklepie perfecthobby.pl, zawsze było bardzo sympatycznie i szybko otrzymywałem przesyłkę. Chciałem zwrócić uwagę na to, że przesyłki były znakomicie zapakowane. 4 razy w swojej krótkiej "karierze" modelarskiej kupowałem Easy Glidera i tylko z perfecthobby.pl wysłano go do mnie zapakowanego nie tylko w oryginalny (dość delikatny) karton, ale dodatkowo w wytrzymałe, kartonowe pudło. Jeszcze jedno - tylko od nich otrzymałem ładnie złożoną, polską instrukcję składania tego motoszybowca :) Duży plus, dbałość o szczegóły. Podobnie jak moi poprzednicy, z całym przekonaniem polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.