Skocz do zawartości

http://cnc-modellsport.de/


L_I_S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chcialem przestrzec Was przed kupowaniem w sklepie http://cnc-modellsport.de/ obojetnie czy zamawiacie do Polski czy na terenie Niemiec.

Na wakacje w lipcu zamowilem u nich kilka kompletow smigiel i lozyska do silnikow Emax...jako zaplate wybralem "za pobraniem", bo zalezalo mi na czasie oraz pierwszy raz robilem zakupy w tym sklepie. Moj adres do konca wakacji byl w Monachium, ale do konca nie dostalem ani jednej paczki, a sprzedawca nie reagowal na moje emaile. Proby dodzwonienia sie wygladaly tak : sygnal dostepnosci przez kilka razy a potem nagle zajety przez godzine...

Wczoraj na mejla dostalem ponaglenie do zaplaty poniewaz paczka nie zostala odebrana :crazy: w statusie paczki stoi, ze faktycznie listonosz byl z paczka.....13 GRUDNIA !!!! No i oczywiscie strasza dwoma serwisami sciagajacymi dlugi i wpisem do rejestru dluznikow.

 

Sprawa dla prawnika, ale najpierw postanowilem skonsultowac sie z lepszym kumplem---google :wink:

 

Okazuje sie, ze sporo osob zostalo w taki sposob wmanewrowanych w dziure i w efekcie koncowym straszonych...na kazdym prawie niemieckim forum jest wpis z przestroga o tym sklepie....na jednym udalo mi sie dowiedziec, ze ktos z forumowiczow skontaktowal sie z dwoma z tych firm, ktorymi straszono z tego sklepu i okazalo sie, ze oni nie maja zadnego kontaktu z takim sklepem oraz nigdy nie mieli....a wiec sklep nie dosc ze robi polowe klientow w h...a to jeszcze straszy klamiac...

 

takze ujme to jak przeczytalem na kazdym prawie forum w Niemczech : Haende weg !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja kiedyś kupiłem śmigła i wybrałem opcję zapłaty PayPalem. No ale nic mnie nigdzie nie przekierowało do zapłaty a zamówienie poszło.

No więc pisze do nich maila- jaki mają mail do paypala bo chciałem zapłacić.

 

Przepraszamy ale w chwili obecjen jedyna forma zapłaty to przelew bankowy.

 

yyyyyyy a na głownej stronie było jak byk- We accept PayPal!

 

Wiec im napisalem żeby mi anulowali zamówienie bo wprowadzili mnie w błąd.

Przez kilka miesięcy dostawałem informację o tym żebym zapłacił itp. W końcu coś postraszyli mnie jakimiś czynnościami prawnymi.

A ostatecznie dali sobie chyba spokój bo przestałem im tłumaczyć gdzie tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.