Skocz do zawartości

Silniki bezszczotkowe ile maja obrotów na min ?


Rotation

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku po grzyba się wtrącasz. Co ma twój mega wypasiony wywód wnieść do tego tematu ?

Jeśli chodzi o ortografię spokojnie zrobiła mi się kropeczka i literka A zrobiła się duża… Mam przeanalizować twoje posty i wyciągnąć wszystkie literówki ? Nie rozumiem Takich ludzi którzy wiecznie szukają zwady.

Napisałem na tym forum dwa podobne tematy w jednym chodziło mi o wytłumaczenie parametru kv a w innym zapytałem się ile obrotów , jaka prędkość dać do konkretnego modelu ( Snowberry )

Wyszło tak, że tematy się nałożyły.

Co do bystrzachy zdziwił byś się… Nie będę pisać od nowa poczytaj jeszcze z 10 razy wszystkie posty może zobaczysz o co mi chodziło. Nikt nie tłumaczył nic jak dwunastolatkowi. Zaraz na początku ktoś napisał że jest to iloczyn obrotów, napięcia i parametru kv zrozumiałem , podziękowałem ale widzę , ze na tym forum zadanie pytania wiążę się z krytyka i nieprzyjemnościami. Najlepiej to chyba milczeć, ktoś powiedział „milczenie jest cnotą” tylko po co w takim razie jest forum i odpowiednie działy. Nie zadałem tutaj głupiego pytania . Wywód wynikł z tego że Hubert zarzucił mi że nie podałem napięcia przy jakim chce uzyskać dane obroty. Napisał to dopiero przy końcu sprzeczki. Ja wyszyłem z założenia, że na LOGIKĘ jest to napięcie znamionowe silnika Speed 400. Hubert napisał że ktoś mógł to równie dobrze zinterpretować ,że silnik zasilany jest z „powietrza” :P . Mnie to osobiście uraziło, bo oznacza to ,że ktoś kpi ze mnie i forumowiczów.

To tyle w tym temacie jeśli jeszcze ktoś jest niepocieszony i zbulwersowany moim pytaniem orz ma ochotę pobluzgac zapraszam an GG chętnie „podyskutuje”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.