Skocz do zawartości

Nowość w HobbyKing! Yak54 1,83m


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

dlatego poczekam aż model bedzie w DE i co prawda model z pewnością będzie trochę droższy ale za przesyłka zapłace 25$ :wink:

Czyli 250 euro plus 25 , żadna atrakcja .U Jakuba w F3m dostaniesz za podobne pieniądze bez czekania.

HK jest atrakcyjne dopóki da się omijać VAT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się czasy budowania w modelarstwie.

 

Dzisiejsze modelarstwo to szukanie atrakcyjnej oferty w HK.

 

PS. Czyli na zdrowy rozum powinno się zacząc rozróżniać modelarza od latacza.

Modelarz - ten co na podstawie planów z desek i listewek potrafi zrobić model i ulotnić go

Latacz - ten co lata po sklepach, kupuje gotowe wytłoczki, prasowanki, tartaczki i lata nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarz - ten co na podstawie planów z desek i listewek potrafi zrobić model i ulotnić go

A najlepiej niech najpierw posadzi odpowiednie drzewa w ogródku i poczeka, aż wyrosną... później je obrobi, po czym skleci model i ew. pójdzie polatać - każdy bawi się w modelarstwo tak jak chce i tyle ! Po co na nowo rozpoczynać podobne dyskusje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiem budować modele,ale też kupuję gotowe,ponieważ niektórych modeli nie warto budować,gdyż materiał jest droższy niż gotowy model z HK.

Modelarz który umie zbudować model od podstaw,po kraksie potrafi go naprawić.

Modelarz który kupuje modele i lata,po kraksie daje model do naprawy koledze,jeżeli ma takiego który się zna na budowie,lub na podpałkę do grilla.

Znam takich modelarzy,którzy kupują i latają,gdyż nie jeden model już naprawiałem,nawet po malutkiej kraksie.

Dostałem też w prezencie model SU,który według modelarza tylko latającego,nie nadawał się do naprawy,miał iść na grilla,a ja naprawiłem ten model przez cztery wieczory.

 

Teraz zobaczcie na zdjęciach,jak modelarz kupujący i tylko latający,przesunął wręga czołową do tyłu,gdyż silnik mu nie pasował.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Tak wygląda model po odbudowie.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz zobaczcie na zdjęciach,jak modelarz kupujący i tylko latający,przesunął wręga czołową do tyłu,gdyż silnik mu nie pasował.

 

 

Skoro przesunął tą wręgę to nie był już tylko latający. :wink: Od czegoś trzeba zacząć - nawet jeśli jest to początek myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując w HK z niemieckiego magazynu płacimy dolarami i nie narażamy się na cło. Model idzie kurierem DPD lub GLS i jest w ciągu 3 dni pod domem

Jasne kupowałem z DE. wychodzi tak jak napisałem .Cło i VAT płaci importer i z 250 dolarów robi się wartość 250 euro

, pomimo ze jest policzone w dolarach.

A magazyn DE jeszcze istnieje , bo nie widzę na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.