Skocz do zawartości

Cześć Wszystkim;)


Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich forumowiczów

Nazywam się Mateusz Krawczyk, chodzę do 3 klasy gimnazjum w Zduńskiej Woli. Modelarstwem lotniczym interesuje się od 3 lat. Zaczynałem od prostych modeli F1H, następnie zbudowałem model Muchora F2B do akrobacji na uwięzi .W chwili obecnej cała moja uwagę skupiam na szybowcach, mam na swoim kącie dwie velwie 2m (budujemy na modelrani modele coś na wzor z ArtHobby) szybowiec 1.5m Koliber, model 1.2m DLG, a na warsztacie znajdują się skrzydła także do welwii:P ale tym razem z lotkami i model szybowca 1,5m z kadłubem od fena. Jestem pasjonatem szybowców i taka forma modelarstwa mi nabardziej odpowiada choć, nie ukrywam że planuje zbudować także moto-szybowca.

Forum obserwuje baaaardzo długo , ale nigdy nie mogłem się zebrać i zarejstrować się .Chodze do modelarni z kolegą Meteorem i to wlanie on zachęcił mnie aby brać czynny udział w życiu forum.

Mam nadzieje że nie będe zadawał za dużo pytań :lol: , a w razie takiej potrzeby będe starał się pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witamy na forum, Mateusz !

Pytania nie są złe, bo na odpowiedziach skorzystają też inni.

Pod warunkiem że wiesz o co pytasz i próbowałeś wcześniej coś samemu poradzić. Wtedy będzie widać, że masz problem a nie że masz tzw. "lenia" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.