Skocz do zawartości

Otwarte Mistrzostwa Bolesławca w ESA -2011r.


AlJan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym poinformować wszystkich miłosników ESA ,że zawody w Bolesławcu w 2011r. mają nową formułe a mianowicie: Otwartych Mistrzostw Bolesławca.Jest to cykl czterech imprez i zaczynających się 02.05.2011r. III Bitwą o Bolesławiec o godzinie 10.00 na stadionie MOSiR w Bolesławcu przy ul spółdzielczej 2. Regulamin zawodów dostępny jest na stronie: mosir.boleslawiec.pl . Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu. W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich chętnych /szczególnie mieszkańców Bolesławca i okolic/i mam nadzieje ,że udział w bolesławieckich zawodach będzie dobrym treningiem przed zawodami zaliczanymi do Mistrzostw Polski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.

Ponieważ od rana mój telefon jest czerwony, a skrzynka mailowa pęka od wiadomości informuję, że Otwarte Mistrzostwa Bolesławca nie zaliczają się po Pucharu Polski ESA ponieważ nie były wcześniej uzgadniane ani ze ze mną ani z Marcinem i dlatego nie znajdują się w kalendarzu imprez ACES.

Oczywiście, jeśli ktoś chce poćwiczyć przed Mistrzostwami Polski ESA, które odbędą się 7 maja 2011 wystarczy skorzystać z zaproszenia pana Janka. Udanej zabawy i treningu.

 

NC1 ESA Daniel Skiba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ quote=Ellipsis]Link nie działa.[-juz poprawiłwm -taki jest mój internet :roll: Zawody nie zostały zgłoszone bo nie było pewności odnośnie kasy i nastawienia SPONSORÓW ale udało się wypracować nową formułe , która moim zdaniem powinna zadowolić wszystkich zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wiam i zapraszam do udziału w Otwartych Mistrzostwach Bolesławca 2011. Drugie zawody odbedą sie 25.06.2011r następne 18.09.2011r. i ostatnie 11.11.2011r.z okazji Dnia Niepodległości. Rywalizacja sportowa odbędzie sie tradycyjnie na Stadionie Miejskim w Bolesławcu przy ul.Spółdzielczej 2.Przypominam,że zgodnie z rgulaminem klasyfikowani będą zawodnicy,którzy wezmą udział w min. 3 zawodach .W chwili obcnej w zawodach OMB 2011 prowadzą:

1.Kamil Naskręt /909p/-15 punktów OMB

2.Przemysław Sumecki /842p./-10 punktów OMB

3.Andrzej Medyński /661p/-7 punktów OMB

W imieniu Organizatorów Serdecznie Zapraszam Wszystkich Sympatyków ESA do udziału w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i musze z przykrością poinformowac ,że z przyczn organizacyjnych nastapiła zmiana miejsca rozgrywania drugiej tury zawodów ESA -OMB, które 25.06.2011r.odbędą się na stadinie MOSiR przy ul.spacerowej 24 .Dojazd - kierunek na Zgorzelec i za mostem na rzece Bóbr pierwszą ulicą w lewo. Zawody odbędą się tylko w kategorii WWII od godziny 10.00.Serdecznie zapraszam.

 

PS.Zawody odbyły się tradycyjnie w przerwach między opadami przelotnego /na szczęście/deszczu. W chwili obecnej w zawodach OMB prowadzą:

1. Robert Felczyński -20 punktów OMB.

2/3.Przemysław Sumecki -17 punktów OMB.

2/3.Andrzej Medyński -17 punktów OMB.

4. Kamil Naskręt 15 punktów OMB.

Następne zawody odbędą się 18.09.2011r. o godzinie 10.00 na stadionie MOSiR przy ul spacerowej 24 z okazji zakończenia sezonu letniego.Serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej :cry: -musze bronić Roberta i imprezy.

Celem zawodów ESA - Aircombat w Bolesławcu od samego poczatku była aktywizacja lokalnej społeczności zainteresowanej modelarstwem RC.Dlatego ustanowiono równorzędne nagrody dla zwyciezców zawodów jak i dla najlepszych zawodniów

z Bolesławca.Po dwóch latach stosowania w/w zasady udało się wprowadzić nową formułe-Otwarych Mistrzostw Bolesławca jest to jak sama nazwa wskazuje impreza otwarta dla wszystkich.Zawodnicy z poza powiatu bolesławieckiego powinni powiadomić o swoim przjeżdzie. Jest to cykl czterech imprez kończących sie uzyskaniem tytułu mistrza i v-ce mistrza Bolesławca i uroczystym wręczeniem odpowiednich certyfikatów.

. ESA-Aircombat to trudna technicznie dyscyplina sportu modelarskiego /mała przestrzeń ,duża ilość samolotow,walka i emocje,blisko publiczność / tylko dla najlepszych pilotów czyli samej modelarskiej elity a mimo to zdarzają sie naruszenia strefy publiczności i punkty karne oraz dyskwalifikacje. Opanowanie tej trudnej sztuki pilotażu na tym poziomie wymaga wielkiego samozaparcia czyli około 2 lat ćwiczeń zarówno na symulatorze jak i przede wszystkim olbrzymiej ilości godzin lotu na lotnisku :oops: w warunkach rzeczywistych /opanowanie i regulacja modelu/.i związanego z tym brakiem czasu/szkoła- oceny,praca zawodowa itp/ na który każdy z nas narzeka :roll: .

Ze znanych mi osób w Bolesławcu i Powiecie na tym poziomie lata około10 osób natomiast do tej pory uczestniczyło w zawodach 6 zawodników / 60% /.

Mam nadzieje ,że na następne zawody pozostali piloci wyskrobią czas i wezmą udział w

Promocji ESA - AIRCOMBAT w Bolesławcu.

Liczymy również na pilotów z Wrocławia,Krakowa,Warszawy podniesie to znacznie poziom sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Kamyczek_RC

Byliśmy na trzeciej z cyklu imprezie i planujemy przyjechać na czwartą imprezę tego cyklu. Poprzednim razem zaskoczyła nas nieobecność kolegów z eskadry Młodych Wilków. Mając zawody na własnym terenie głupotą totalna jest rezygnowanie z udziału i kolejnej mozliwości sprawdzenia się w boju . W tym sezonie juz raz spotkaliśmy się na sparingu z Młodymi Wilkami tyle że kolejne treningi nie doszły do skutku bo zawsze ktoś lub coś im przeszkadzało . Zatem liczę że Młode Wilki nie będe musiał przemianować na Straszne Tchórze i pojawią sie na kolejnej imprezie w całym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Kamyczek napisze jak Wam poszło. Ile cięć, ile stref,czy kogoś zdyskwalifikowano a jeśli nie to dlaczego, itd.

Jak wyniki w klasyfikacji generalnej.

 

P.S.

Zatem liczę że Młode Wilki nie będe musiał przemianować na Straszne Tchórze i pojawią sie na kolejnej imprezie w całym składzie

Jesteś "młody" w tej klasie więc pewnie nie wiesz skąd wzięła się nazwa Młode Wilki.

Odgrzeję starego kotleta, aby wyjaśnić Ci skąd ta nazwa.

Wydaje mi się ,że dojrzałeś do zorganizowania trzeciej w Bolesławcu imprezy ESA i podpisać się swoim nazwiskiem /miejsce,ubezpieczenie,spnsorzyitp/.Teraz wygłąda tak jakbyś krytykował/naśmiewał/się z inprezy wktórej byłeś współorganizatorem. Ja latam rekraacyjnie ale do twojej imprezy przygotuje się do ESA/znam swoje ograniczenia. Zpoważaniem Jan Aljanowicz

Nie zdążył ani na moją, ani na swoją, ani na inne pozostałe więc nie mamy o czym rozmawiać.

Tym gorzkim akcentem kończę swoją wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Strefy były 3 jak pamiętam cięć nie liczyłem ,ale jedno co mogę powiedzieć to to że najbardziej przycieli koledzy z eskadry Młodych Wilków i nie powiem w co ... Moim zdaniem trzeba doceniać ludzi ,którzy starają się integrować środowisko modelarskie , załatwiają zawody , nagrody , i robią czarną robotę żeby było gdzie latać . Gdyby ktoś odwalił nam taką imprezę w Jeleniej Górze wszyscy ,którzy latają ESA skorzystali by z okazji dobrej zabawy. Krzywdę robicie samym sobie i środowisku modelarzy w Bolesławcu. Wracając do regulaminu o który pytasz odpowiem tak nieobecni głosu nie mają więc jak będziesz chciał zadbać o regulamin przyjedź i wystartuj w zawodach. Poza tym byliśmy na współnym treningu tylko raz i spodziewałem się rewanżu z waszej strony i wizyty na naszym treningu w J.G . Problem w tym że odwaga skończyła się wam po tym pierwszym i wszelkie inicjatywy z naszej strony kończyły się wymówkami z waszej strony . Ze słabszymi latać nie chcecie , z równymi sobie też nie , na kogo czekacie ? Na latające spodki albo dywany. Mówią że dobry pilot poleci na drzwiach od stodoły widać wy wolicie schować się w tej stodole ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieobecni głosu nie mają więc jak będziesz chciał zadbać o regulamin przyjedź i wystartuj w zawodach

Na zawodach nie związanych z Aircombat ESA to i owszem ale na każdych innych to aktualny NC1 ma prawo o to pytać ,a nie słyszałem żeby Daniel zrezygnował z tej funkcji.

Jeśli więc były to zwody aircombat to ... a jeśli zawody festynowe czy pokazy związane z promowaniem partii,ludzi,firmy czy czegoś innego to można się bić wg dowolnego regulaminu tylko co to ma wspólnego z Aircombatem.

Często we Wrocławiu się zdarza że walczymy podczas różnych pokazów np.na I czyII Onkoolimpiadzie ,ale nie są to zawody bo nie były zgłaszane do kalendarza zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.