Skocz do zawartości

Aparatura Radiolink T4EU


RomanC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem taką aparaturę jak w tym przykładowo wyszukanym w Google sklepie.

http://rc.susco.pl/sklep/details/2417/94/akcesoria/aparatury-nadajniki/lotnicze/radiolink---t4eu-mode-2.html

Wiem że powiecie że takich zabawek nie powinno się kupować, ale stało się i już.

W opisie tego jak i innych sklepów jest podane że aparatura posiada mikser V-tail i programator 6 modeli. Co ciekawe na opakowaniu produktu też jest wymieniona funkcja miksera V-tail. Programator sobie odpuszczam bo to nie ta klasa.

Nie wiem czy źle szukam ale za CHRL nie mogę znaleźć czym się ten mikser V-tail włącza.

Do produktu nie była dodana żadna instrukcja obsługi.

Przy okazji zapytam czy taką aparaturą mogę sterować lotkami tak by każda lotka miała swoje serwo.

Aparaturę udało mi się uruchomić, działają rewersy oraz współpracuje z symulatorem. Piny odbiornika zlokalizowałem wg informacji jednego ze sklepów, bo na odbiorniku nie ma oznaczenia gdzie + i -. Odbiornik jest 7 kanałowy R7EH. Ostatni kanał jest oznaczony 7/B. Co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Kupiłem taką aparaturę jak w tym przykładowo wyszukanym w Google sklepie. http://rc.susco.pl/sklep/details/2417/94/akcesoria/aparatury-nadajniki/lotnicze/radiolink---t4eu-mode-2.html Wiem że powiecie że takich zabawek nie powinno się kupować, ale stało się i już. W opisie tego jak i innych sklepów jest podane że aparatura posiada mikser V-tail i programator 6 modeli. Co ciekawe na opakowaniu produktu też jest wymieniona funkcja miksera V-tail. Programator sobie odpuszczam bo to nie ta klasa. Nie wiem czy źle szukam ale za CHRL nie mogę znaleźć czym się ten mikser V-tail włącza. Do produktu nie była dodana żadna instrukcja obsługi. Przy okazji zapytam czy taką aparaturą mogę sterować lotkami tak by każda lotka miała swoje serwo. Aparaturę udało mi się uruchomić, działają rewersy oraz współpracuje z symulatorem. Piny odbiornika zlokalizowałem wg informacji jednego ze sklepów, bo na odbiorniku nie ma oznaczenia gdzie + i -. Odbiornik jest 7 kanałowy R7EH. Ostatni kanał jest oznaczony 7/B. Co to oznacza?

Z tyłu aparatury, otwierasz klapkę od baterii wyjmujesz baterie i tam powinna być taka jakby dziura przez którą widzisz elektronikę, tam jest przełącznik miksera. Chciałem się jeszcze spytać jaki ta aparatura ma zasięg, ponieważ sam chcę ją kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.