Skocz do zawartości

Extra 260 35% hangar 9


choina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extrę 300 z Pilota uziemiłem na początku tego sezonu i teraz szukam nowego modelu. Pomalutku przymierzam się do setki i chyba teraz będę szukał czegoś pod ten silnik.

Extra z Hangaru Fajnie się prezentuje, cena też jest atrakcyjna tylko ciężko ją znaleźć, żeby była na stanie. Czyżby Hangar zakończył produkcję tej extry? Czy jest jeszcze gdzieś do kupienia w Europie?

Model chyba jest OK. Widziałem kilka filmów i jak dla mnie super. A wy co o nim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Su 29 1000 eur, Yak 54 Ef 1200 eur, Extra 260 H9 800 eur.

Extra H9 cenowo najlepiej ciekawe jak z jakością.

Darek Extrę z Topmodel wpadła mi w oko jako pierwsza, ale jest jeszcze właśnie ta Extra z Hangar9 w podobnej cenie.

Hangar jest ładniej oklejony jak sam zauważyłeś, konstrukcyjnie też powinno być lepiej.

Jak myślicie ciułać kasę na coś z Extreme Flight, Sebartu czy kupić Extrę z H9 i też będę zadowolony.

A tak w ogóle to cały czas mocno się biję z myślami, czy pakować się w model 100cm, czy kupić drugi pod 50kę i siedzieć tylko w tej klasie. Kasa dwa razy większa a jak z możliwościami modelu? Rzeczywiście jest duża różnica w właściwościach lotnych miedzy modelem 2,2m a 2,6m?

Z Extry pilota byłem bardzo zadowolony, latała świetnie i na jej miejsce miałem kupić też Extrę 88" tyle, że z Extreme Flight. Jednak pomyślałem, że może spróbować złożyć coś większego. Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to cały czas mocno się biję z myślami, czy pakować się w model 100cm, czy kupić drugi pod 50kę i siedzieć tylko w tej klasie. Kasa dwa razy większa a jak z możliwościami modelu? Rzeczywiście jest duża różnica w właściwościach lotnych miedzy modelem 2,2m a 2,6m?

Go big! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek Extrę z Topmodel wpadła mi w oko jako pierwsza, ale jest jeszcze właśnie ta Extra z Hangar9 w podobnej cenie.

Hangar jest ładniej oklejony jak sam zauważyłeś, konstrukcyjnie też powinno być lepiej.

Kontrukcyjnie moim zdaniem lepiej wykonana jest extra z topmodel, jest do dokładna kopia modelu firmy aeroworks, bardzo uznanej w stanach. Z resztą te firmy chyba ze sobą współpracują, extra 300 2,16m na 50cc też jest taka sama.

Mój model ma już bodajże cztery sezony wylatane i żadnych oznak zużycia, nie było z nim kompletnie żadnych problemów. A były przypadki że w 260 h9 odrywało się skrzydło, chyba jakiś błąd konstrukcyjny. Choć trzeba przyznać że 260 h9 zdecydowanie lepiej wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój model ma już bodajże cztery sezony wylatane i żadnych oznak zużycia, nie było z nim kompletnie żadnych problemów. A były przypadki że w 260 h9 odrywało się skrzydło, chyba jakiś błąd konstrukcyjny.

Też gdzieś czytałem o tych skrzydłach, ale to chyba marginalne przypadki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Różni się małymi detalami min. troszeczkę inaczej rozmieszczone półki pod pakiety i serwa, krótsza owiewka, AreoWorks ma w zestawie podwójne dźwignie i snapy kulkowe, skrzydła Topmodel mają jeden kołek ustalający a nie dwa a reszta to jak AreoWorks.

Temat extry dalej będę prowadził w tym wątku http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=413854#413854

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.