Skocz do zawartości

Projekt Extra


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mocy nie brakuje;)

15ccm 4t przy wadze 3.3kg to w zawisie brak mocy na rozgrzanym silniku, latalem modelem 3,1kg asp15ccm i dobry zapas był jak silnik był zimny, jak juz nagrzany to troszkę mało (bardzo duże róznice ciągu w zależnosci od temp silnika) przydało by sie 17ccm czyli np saito 100. Lub np FS90 II z pompą (dużo wiekszy ciąg od asp) . Loty były na 10%nitro chyba że używasz jeszcze dużo lepszego paliwka ;-) I tu już należy podkreślić że "zapas mocy" każdy rozumie inaczej, więc to indywidualna ocena. :wink:

Przy tej rozpietosci udało wam się uzyskać i tak imponujaco niską wagę, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do planów to jest mały problem , pierwszy model budowałem na podstawie kadłuba z amerykańskiego zestawu Extra Goldberg i do kadłuba plany są , skrzydło jest zaprojektowane w Corelu ,czyli jest w formie elektroniczej , a stery są narysowane na moim biurku :lol: trzeba by je przekalkować , pewnie warto by było zebrać to w kupe bo model lata świetnie , mamy nawet formy pod osłonę silnika i kabinke , ja swoją extrą latam od trzech lat i naprawde jest to model po który sięgam najchętniej, a co do filmu z lotów extry Krzyśka ,no to nie bardzo widze sens zamieszczania filmów z lotów drugiego ,piątego czy dziesiątego modelu zbudowanego z tych samych planów , latają dokładnie tak samo a filmik z lotów protoypu jest już w tym wątku, Krzyśka lata tak samo ,zapewniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

W związku na duże zainteresowanie na plany Extry umieszczam spakowany plik na serwerze wrzuta.pl, mam nadzieje że będziecie mogliście ściągać dowoli i bez problemu.

PLANY

EDIT

Mogę wykonać owiewkę kabiny, osłonę silnika i podwozie z laminatu

szklanego oraz węglowego do tej extry.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomości na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.