Skocz do zawartości

Edge 540T 2.13m


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Wystarczy, że założę inna puszkę. Na supersonicu ten ZDZ, Bielą 22x8 kręcił 7200rpm, na tej puszcze, która teraz z nim lata kręci 6700rpm. Ale to dopiero w przyszłym sezonie, narazie portfel taki wychudzony, musi nabrać trochę sił;) Póki co latanko bardziej asekuracyjne mnie czeka. Co zresztą widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[

quote="rabbitlkr]No i jest jakiś filmek

Witaj Łukasz filmek interesujący ale pilotażu można ci pozazdrościć bo całkiem dobrze ci idzie model ładnie się prezentuje w powietrzu cóż... POGRATULOWAć

Mnie jakoś hovering nie idzie nie mówiąc już o rollingharier ale reszta jako tako może się kiedyś rozruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Końcówka sezonu, ładna pogoda więc Ediego trzeba było zabrać na świeże powietrze.

 

Na początku było tak:

album_pic.php?pic_id=340

 

a potem zrobiło sie coś takiego:

 

album_pic.php?pic_id=341

 

album_pic.php?pic_id=343

 

album_pic.php?pic_id=342

 

 

Tłumik to puszka HL a silnik ZDZ 50ng. U mnie tłumik przepracował ok 6 godzin.//Swoją drogą strasznie dużo latałem w tym sezonie :( // Zastanawiam sie czy to przypadek odosobniony. Może ktoś miał podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.