Skocz do zawartości

http://nitroplanes.com


zico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem kilka rzeczy, mniejszych gabarytów. Opłaty za przesyłki są wysokie - nie ukrywajmy. Przesyłka zamówiona 9 sierpnia, w rękach mam ją dziś: 18 sierpień. Awizo dostałem dzień wcześniej: 17 sierpnia. 8 dni i przesyłka na miejscu. Pogratulować. Przesyłka szybciej niż aktualizacja jej trackingu! Ostatnie dane mam na... 9 sierpień, że została wysłana.

 

W międzyczasie zamówiłem drugą przesyłkę, nie ma to jak za szybko się zagalopować i nie zamówić wszystkiego - później zobaczyłem, że towar jest... Nie ważne. Paczka jeszcze w drodze, ale na stronie przewoźników znowu tracking nieobecny - wyszła 14 sierpnia i nic dalej. Zobaczymy za ile będzie.

 

Za szybkość ogarnięcia przesyłki, dostawę mamy +. Co do przewoźnika i kontroli trasy przesyłki nie mogę się wypowiedzieć, bo to opinia sklepu :)

 

Co dalej:

 

Zamówienia nie można zmienić, nie można nic dołożyć, odjąć - po prostu klepniesz, wpłacisz: jedzie. No chyba, że nie zapłacisz, to wtedy nie wiem - może się uda z nowym zamówieniem albo je oleją nie wiem.

Kontakt jednak bardzo dobry, e-mailowy. Trzeba czekać, ale ładnie odpiszą, pomogą. Nie wciskają towaru. Ogólnie może być +, po prostu tak powinno być, szkoda, że nie można zmienić towarów po klepnięciu zamówienia - dodać, odjąć. Może za dużo wymagam, ale w mojej działalności wysyłkowej jest to na porządku dziennym.

 

Następnie opłaty celne. 0. Goście, którzy wysyłają paczki z tego sklepu ogarniają temat jak nikt. Przesyłka jest tak zrobiona, że opłata celna przy pierwszym zamówieniu w tym sklepie w 99% nie będzie dodana. Po prostu odbierasz przesyłkę jak list polecony, z pieczątką, że przeszła przez Urząd Celny. Nie będę się rozpisywał, co i jak należy zrobić aby w pewien sposób ominąć opłaty celne, pomimo, że to wszystko jest zgodne z prawem i nie musiałem im mówić, co mają zrobić. Znają się na rzeczy. Kolejny + za to, że nie musiałem dopłacać i bardzo ładnie spakowali przesyłkę.

Żeby nie było: wszystko jest opisane na przesyłce (na zewnątrz), od kogo, odhaczona (sprawdzona) zawartość itp. itd.

Dodam, że widnieje w UC również jako przedsiębiorca, wysyłkę jednak zrobiłem na domowy adres. A jednak nic dodatkowego cła i vatu nie dopłacałem.

 

Co mogę się doczepić: jak zapytałem się e-mailem o statusie przesyłki, to nie dostałem odpowiedzi, ale to znowu tracking, czyli przewoźnik....

 

No nie uwierzycie - właśnie przed chwilą dostałem odpowiedź od nich :) Czyli już się nie mogę o nic doczepić.

 

Na ten moment z całego serca polecam ten sklep, wszystko na tip top, a że kosztuje - no cóż za taką obsługę warto płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła druga paczka. Praktycznie te same uwagi, co powyżej, jednak była bardziej przeryta w UC z protokołem, że została otwarta - podobno nie zgadzało się 20 gram. Sprawdzone, wszystko jest w zestawie. Tradycyjnie VAT i cło nie płacone.

 

PS na poczcie już była w sobotę, ale nie mogłem jej odebrać, bo... niby jej nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.