Skocz do zawartości

http://nitroplanes.com


zico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem kilka rzeczy, mniejszych gabarytów. Opłaty za przesyłki są wysokie - nie ukrywajmy. Przesyłka zamówiona 9 sierpnia, w rękach mam ją dziś: 18 sierpień. Awizo dostałem dzień wcześniej: 17 sierpnia. 8 dni i przesyłka na miejscu. Pogratulować. Przesyłka szybciej niż aktualizacja jej trackingu! Ostatnie dane mam na... 9 sierpień, że została wysłana.

 

W międzyczasie zamówiłem drugą przesyłkę, nie ma to jak za szybko się zagalopować i nie zamówić wszystkiego - później zobaczyłem, że towar jest... Nie ważne. Paczka jeszcze w drodze, ale na stronie przewoźników znowu tracking nieobecny - wyszła 14 sierpnia i nic dalej. Zobaczymy za ile będzie.

 

Za szybkość ogarnięcia przesyłki, dostawę mamy +. Co do przewoźnika i kontroli trasy przesyłki nie mogę się wypowiedzieć, bo to opinia sklepu :)

 

Co dalej:

 

Zamówienia nie można zmienić, nie można nic dołożyć, odjąć - po prostu klepniesz, wpłacisz: jedzie. No chyba, że nie zapłacisz, to wtedy nie wiem - może się uda z nowym zamówieniem albo je oleją nie wiem.

Kontakt jednak bardzo dobry, e-mailowy. Trzeba czekać, ale ładnie odpiszą, pomogą. Nie wciskają towaru. Ogólnie może być +, po prostu tak powinno być, szkoda, że nie można zmienić towarów po klepnięciu zamówienia - dodać, odjąć. Może za dużo wymagam, ale w mojej działalności wysyłkowej jest to na porządku dziennym.

 

Następnie opłaty celne. 0. Goście, którzy wysyłają paczki z tego sklepu ogarniają temat jak nikt. Przesyłka jest tak zrobiona, że opłata celna przy pierwszym zamówieniu w tym sklepie w 99% nie będzie dodana. Po prostu odbierasz przesyłkę jak list polecony, z pieczątką, że przeszła przez Urząd Celny. Nie będę się rozpisywał, co i jak należy zrobić aby w pewien sposób ominąć opłaty celne, pomimo, że to wszystko jest zgodne z prawem i nie musiałem im mówić, co mają zrobić. Znają się na rzeczy. Kolejny + za to, że nie musiałem dopłacać i bardzo ładnie spakowali przesyłkę.

Żeby nie było: wszystko jest opisane na przesyłce (na zewnątrz), od kogo, odhaczona (sprawdzona) zawartość itp. itd.

Dodam, że widnieje w UC również jako przedsiębiorca, wysyłkę jednak zrobiłem na domowy adres. A jednak nic dodatkowego cła i vatu nie dopłacałem.

 

Co mogę się doczepić: jak zapytałem się e-mailem o statusie przesyłki, to nie dostałem odpowiedzi, ale to znowu tracking, czyli przewoźnik....

 

No nie uwierzycie - właśnie przed chwilą dostałem odpowiedź od nich :) Czyli już się nie mogę o nic doczepić.

 

Na ten moment z całego serca polecam ten sklep, wszystko na tip top, a że kosztuje - no cóż za taką obsługę warto płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś doszła druga paczka. Praktycznie te same uwagi, co powyżej, jednak była bardziej przeryta w UC z protokołem, że została otwarta - podobno nie zgadzało się 20 gram. Sprawdzone, wszystko jest w zestawie. Tradycyjnie VAT i cło nie płacone.

 

PS na poczcie już była w sobotę, ale nie mogłem jej odebrać, bo... niby jej nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.