Skocz do zawartości

I Bitwa o Radom - Puchar Polski ESA - ACES Polska


Tochy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka koledzy i koleżanko ;D

 

Poniżej link do PDF-a spakowanego ZIP z wynikami :) (jak już działać to ekspresowo 8) )

--------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI ZAWODÓW PUCHAR POLSKI ESA ACES POLSKA - RADOM 10/09/2011

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

A tak na gorąco.

Myślę że zawody udane :jupi: . Arkusz do zliczania punktów śmigał jak ta lala (trzeba po prostu czytać instrukcję :) ).

 

no a teraz idę do pubu na browary i obejrzę sobie walkę Adamek-Kliczko.

 

Pozdrawiam i do zobaczeni na kolejnych zawodach...

 

PS. Martyna... trenuj trenuj :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę. Początkowo wydawało się, że dzień ubiegnie pod znakiem rozpadających się tasiemek - hmmm i tak było :) tylko zamiast deszczu który się zapowiadał, tasiemki rozpadały się w drobny pył dzięki zażartym walkom przeciwników.

Zawody zorganizowane naprawdę bardzo dobrze i sprawnie przeprowadzone, tutaj ukłony w stronę organizatorów.

 

Radom okazał się dla mnie bardzo szczęśliwy, pierwszy raz udało mi się wygrać zawody :jupi:. Walka była zażarta i tak ma być.

 

Wielkie dzięki dla Daniela bo to dzięki niemu mogłem stanąć w szranki i powalczyć.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na kolejnych zawodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Kraków również dziękuje za świetnie zorganizowane zawody i super atmosferę ;D Z racji mojego krótkiego stażu pierwszy raz miałem okazję uczestniczyć w zawodach z nie mieszanymi kolejkami WWI i WWII i oceniam to pozytywnie, aczkolwiek są również plusy rozwiązania mieszanego. W pierwszym locie i locie poza zawodami mój biedny dx6i łapał zakłócenia co kończyło się kretami więc jeżeli będę za rok to pewnie z innym nadajnikiem, chyba Rafał też ich przez chwilę doświadczył, na szczęście w locie po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

W pierwszym locie i locie poza zawodami mój biedny dx6i łapał zakłócenia co kończyło się kretami więc jeżeli będę za rok to pewnie z innym nadajnikiem, chyba Rafał też ich przez chwilę doświadczył, na szczęście w locie po zawodach.

Latam na DSM2 od 3 lat i na róznych odbiornikach (SPEKTRUM JR i ORANGE ) i nigdy nie miałem z tym problemu. Prędzej problemów upatrywał bym w nieprawidłowym ułożeniu anteny przykryciem jej, akumulatorem lub regulatorem , lataniu za przeszkodami albo najprostrzej wadzie braku komunikacji między paluszkami a drążkami ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym locie i locie poza zawodami mój biedny dx6i łapał zakłócenia co kończyło się kretami więc jeżeli będę za rok to pewnie z innym nadajnikiem, chyba Rafał też ich przez chwilę doświadczył, na szczęście w locie po zawodach.

Latam na DSM2 od 3 lat i na róznych odbiornikach (SPEKTRUM JR i ORANGE ) i nigdy nie miałem z tym problemu. Prędzej problemów upatrywał bym w nieprawidłowym ułożeniu anteny przykryciem jej, akumulatorem lub regulatorem , lataniu za przeszkodami albo najprostrzej wadzie braku komunikacji między paluszkami a drążkami ;) .

Cześć Kamyczek, dzięki za radę. Antenka w ESA jest na wierzchu (patrz pierwsze zdjęcie z galerii podlinkowanej przez Łukasza - to moje), jedynymi przeszkodami mogły być inne modele a loty były na 2 różnych odbiornikach orange aby sprawdzić, czy to wina odbiornika. Objawy jakie były podczas lotu to nagle niekontrolowane wychylenia sterów bez ruchów drążkami. Nie jesteśmy w wątku dot. problemów z nadajnikami/odbiornikami więc na tym poście zakończę. Ew. kontynuacja będzie we właściwym temacie choć napiszę dopiero jak polatam tym samym modelem w Krakowie. Jeżeli kilkanaście kolejnych lotów będzie bez problemów to osobnego tematu nie zakładam.

 

PS. Problemy z paluszkami to się dopiero pojawią jak będzie chłodniej i zaczną marznąć :devil:

 

[edit] PS. po krecie w I walce nie kontynuowałem lotu z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspolna zabawe. Wszystko poszlo gladko i przyjemnie.

Rozdzielenie startow WW1 i WW2 wcale nie bylo takim zlym pomyslem jak na poczatku mi sie wydawalo. Ciekawe tylko jak odebrali to ci, ktorzy nie startowali w WW1. Mogli sie troche wynudzic:)

 

Co do przypadku kiedy moj samolot przestal odpowiadac na stery (to juz po zawodach): winnowajca odnalazl sie na nastepny dzien. To nie DSM2 tylko pekniecie lutu w pakiecie. Tymsamym DMS2 (w tym sporo odbiornikow Orange) nie zawiodlo jeszcze w ESA nigdy.

Pakiecik musial dostac przy ktoryms przymusowym ladowaniu Łosia. Ehhh... chyba nikt tak nie dostal na tych zawodach w d... jak Łos. 3 rundy i wylatane lacznie cos ok. 3,5 minuty. Po kazdej rundzie flaki wyprute.

Dla tych, ktorzy nie wiedza: Łoś jest w Polsce pod ochrona!!! Opanujcie sie!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza. Pogoda z rana zapowiadała się koszmarnie, ale szybko się wypogodziło. Dzwonów nie brakowało, nawet drzewo raz udało mi się zaliczyć (dzięki chłopaki za pomoc przy ściąganiu :D).

Łukasz jako prowadzący spisał się na medal. Gdybyś w przyszłym roku w maju nudził się w domu to zapraszam do Warty Bolesławieckiej. Butelka Whisky będzie czekać :wink:

Do zobaczenia na następnych zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skidan: Jak będą w tym terminie zawody to postaram się z dowódcą eskadry przyjechać :) Ta butelka Whisky mnie strasznie zmotywowała i samo zaproszenie ;D Kask na bani, d... w foteliku w ręku szklanka Whisky i cygaro... uuuu... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.