Skocz do zawartości

AXN + aerograf


Gites
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

AXN'a większość kojarzy. Ja swojego postanowiłem pomalować przy okazji zabawy aerografem. Nic szczególnego bo głównie chodziło mi o opanowanie ostrych przejść między kolorami ;) Poniżej kilka zdjęć...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki ;) Przy okazji sprawdziłem też jak farba trzyma się na różnych materiałach (czyste EPP, naklejki, taśma wzmacniana, EPP + podkład, włókno węglowe, plastik). Wiem, że zabrzmi to niedorzecznie ale nie zauważyłem różnicy w jakości przylegania farby do EPP vs. EPP+podkład.

Co do niebieskiego to jest bardziej widoczny niż seryjny biały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby akrylowe, półmatowe... takie jakie udało mi się dostać w sklepie dla hobbystów (wszelakiego rodzaju hobbystów ;) ) w Sztokholmie. Fajnie się mieszają z wodą na potrzeby aerografii tak że dla mnie są cacy. Dla Ciebie to żadna informacja w sumie ale jeśli chcesz rzucić okiem to popatrz na stronę 172 tego katalogu.

Co do aerografu to jako pierwszą zabawkę (na próbę czy nie mam dwóch lewych rąk) kupiłem najtańszy chiński "szit", tzw. TG-138 ... do dostania na allegro za < 30zł. Psika toto jakoś (co widać na zdjęciach wyżej) ale już wiem, że niedługo zakupię DB-203.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.