Skocz do zawartości

II Bitwa o Wawel


mirolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miło mi zakomunikować, że rozpoczęta została 5-ta dziesiątka na liście zapisanych zawodników :D

 

Przypominam, że z uwagi na zamieszanie jakie generują tuż przed starem dodatkowe zgłoszenia - nie przyjmujemy zapisów w dniu zawodów.

 

Wszystkich którzy się wahają lub są zdecydowani a jeszcze nie przesłali zgłoszenia, proszę o przesłanie swoich danych do piątku tj. 30.09 - wieczorem zamykamy listę i drukujemy kolejki na sobotę.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich którzy się wahają lub są zdecydowani a jeszcze nie przesłali zgłoszenia, proszę o przesłanie swoich danych do piątku tj. 30.09 - wieczorem zamykamy listę i drukujemy kolejki na sobotę.

Mirek - ja wiem, ze to troche trudne (trzeba miec drukarke na polu walki), ale z generowaniem rund to ja bym sie wstrzymal do momentu zamkniecia rejestracji. Powod? Jezeli ktos nie dojedzie to bedziesz mial puste dusze na liscie. Problem z brakujacymi sedziami itd. Dodatkowo beda rundy np z 10 zawodnikami oraz takie z 8. Oczywiscie czyni to zawodnikow rundy 8 osobowej pokrzywdzonymi, bo o 2 tasiemki mniej do ciecia. To jeszcze nic, ale ze statystyki wyglada, ze przy 3 walkach w zawodach beda zawodnicy waczacy z 27 przeciwnikami (3 x (10-1)) i tacy co maja ich tylko 21 (3 x (8 - 1)). Co innego gdy jest to wynik wykruszajacych sie zawodnikow a co innego gdy to zalezy od organizatora... A wydrukowanie rund to nie tak duzo balaganu - w 3 minuty drukujesz 3 kopie kolejek i jazda.

 

PS.

Obliczenia sa prawdziwe dla wszystkich zawodow, w ktorych wystepuja martwe dusze a rundy sa nierowne. Roznica 6 potencjalnych tasiemek do sciecia to czasami wynik jednego zawodnika... dlatego apeluje do organizatorow o generowanie rund dopiero po potwierdzeniu obecnosci zawodnikow na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy "zapasowych" sędziów i nie powinno być problemu aby zastąpić nieobecnego zawodnika :)

 

Analogicznie jak w zeszłym roku zaplanowana jest wystawa statyczna różnych modeli RC - zapraszam wszystkich którzy oprócz modeli ESA budują inne modele o zabranie ze sobą (w miarę możliwości) i prezentację na płycie stadionu.

 

Zawody ESA to całodzienne święto modelarstwa RC dla wszystkich modelarzy a skoro zapowiada się piękna pogoda zapraszam do prezentacji własnych konstrukcji i wymiany doświadczeń z modelarzami z Krakowa.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wydzielicie miejsce dla tych wystawowych modeli aby ludzie tam nie włazili i nie zadeptali? Jeśli tak to ja coś wezmę

Rok temu było wydzielone miejsce pod płotem, oddzielone od zwiedzających taśmą "leperówką". Wystawa było skromna, były praktycznie tylko moje trzy modele i przez chwilę jeszcze jeden Wojtka (F-150), ale może w tym roku, jeżeli zdecydujecie się przywieźć coś do pokazania, będzie co podziwiać. Ja przyniosę dwa Jodele ;-)

 

Zdjęcie z zeszłego roku z albumu Karola ( http://picasaweb.google.com/107431606907366073837/ZawodyESAKrakow2010r ):

Dołączona grafika

 

 

Ale oczywiście najważniejsze będą zawody. Życzę wszystkim udanych obcięć :-) Jak mi nie wysiądzie gardło, a niestety na to się zanosi, to będę Wam odliczał przez mikrofon czas do rozpoczęcia walk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będzie można nimi wjechać za bramę?

kto pierwszy ten lepszy :lol2: miejsc na stadione jest niewiele, więc lepiej zostawiać auta na parkingu przed stadionem. Będzie otwarte przejście bezpośrednio z parkingu czyli do samochodu będzie bardzo blisko.

 

Miejsce na wystawę statyczną będzie wygrodzone ale nie ma co czarować, że wystawiamy te modele właśnie dla publiczności i każdy będzie chciał podejść jak najbliżej.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.