Skocz do zawartości

http://hobbycity.com - Instrukcja zamawiania w Hobbycity


Grzechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się męczyć z druczkami z poczty polskiej?

Nie lepiej powiedzieć mamie by założyła konto na PP*, dajesz mamie kasę, ona ją wpłaca, przelewa na swoje konto PP, i płacisz kontem PP mamy za zakupy w HK(HK nie HC!!!).

A ja ci zależy by płacić ze swojego PP to mama ci przeleje kasę ze swojego PP na twojego PP.

 

* - PP - PayPal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co się męczyć z druczkami z poczty polskiej?

Nie lepiej powiedzieć mamie by założyła konto na PP*, dajesz mamie kasę, ona ją wpłaca, przelewa na swoje konto PP, i płacisz kontem PP mamy za zakupy w HK

 

Ja już bym wolał iść na tą pocztę i sobie na poczcie zrobić przelew na swoje konto PP które zakłada się minutę , a nie mamę w to wciągać..i żeby ona latała za moimi sprawami .

 

(HK nie HC!!!).

Niby czemu? Powiesz HC to też będzie wiadomo że o HobbyKing chodzi ...nie zawsze była taka nazwa jak teraz. Wcześniej było HobbyCity.

A ja ci zależy by płacić ze swojego PP to mama ci przeleje kasę ze swojego PP na twojego PP.

Wiesz co to są prowizje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić kilka rzeczy i ponad 2metrowy model. Uzyskałem taką informację:

 

"Due to recent changes in Air Transport safety, we cannot ship orders from Hong Kong containing a box length of more than 1 meter with Lithium batteries of more than 1,000mAh

Please kindly order your batteries and large planes separately.

Orders from our regional warehouses (DE,US,AU,UK) are not affected by this restriction."

 

Ze względu na ostatnie zmiany w zakresie bezpieczeństwa transportu lotniczego, nie możemy wysyłać zamówień z Hongkongu zawierających długość skrzyni ponad 1 metr i z bateriami litowymi ponad 1000 mAh

Uprzejmie proszę zamówić baterie i duże płaszczyzny oddzielnie z naszych magazynów regionalnych (DE, US, AU, UK), które nie są objęte tym ograniczeniem.

 

Zawsze tak było, czy to jakaś nowinka (na litówkach mi nie zależy, ale model chciałbym zdobyć). Można coś na to zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zrozumiałem nie mogą wysyłać paczek które są dłuższe niż metr i jednocześnie zawierają baterię powyżej 1000mAh. Gdy są oddzielnie to jest ok. Więc musisz to rozdzielić lub zamówić w innych magazynach, które to prawo ich nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

A jaki to model?

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16582__HobbyKing_Ventus_2_3m_EPO_Glider_KIT_.html

 

po dodaniu do koszyka pojawia mi się powyższa informacja.

Po dodaniu do koszyka i wybraniu najtańszej przesyłki z HK wyszło: Your Total $92.86

Dodałem jakiegoś lipola i też nie ma problemu.

 

Masz poprawną lokalizację w ustawieniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.