Skocz do zawartości

Wszystko w jednym sklepie czyli www.MODELEMAX.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 japim

japim
  • Modelarz
  • 800 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Przemek

Napisano 22 September 2011 - 16:01

Koniec panowie - robi sie zupelny off top.
  • 0

#2 instruktor

instruktor

Instruktor

• Modelarz
  • 354 postów
  • SkądKalisz
  • Imię:Szczepan

Napisano 22 September 2011 - 14:55

Kamil , w żadnym wypadku nie kręcę nosem na Modele Max.Bywałem u Andrzeja osobiście i "paczkowo" ale u Radzia bywam po prostu częściej ze wzgledu na możliwość "pomacania "towaru :D i odległość Krzysiu nie widzę problemu lokum dla Ciebie sie znajdzie :D :D :D
  • 0

#3 Jano

Jano
  • Modelarz
  • 197 postów
  • SkądSiemianowice
  • Imię:Jan

Napisano 22 September 2011 - 09:14

Spoko Kamyczek ja kupuję w Modelmax jest tak jak napisałeś.Odolanów też jest ok i powinniśmy się cieszyć że mamy takie sklepy :D im więcej tym lepiej.O jeszcze Kuba w Warszawie też jest super :D
  • 0

#4 GośćKamyczek_RC_*

GośćKamyczek_RC_*
  • Guests

Napisano 22 September 2011 - 00:22

Dla jasności ja w tym sklepie tylko kupuję , nie trawię czekać na paczki , a jescze bardziej nie trawię jak ktoś potrafi tylko dogadywać . Stwierdzam że szkoda wam pomagać bo zawsze komuś bedzie źle i zawsze znajdzie sie Radzio , Krzysio , i inny krecacy noskiem księciunio ...
  • 0

#5 utopia

utopia
  • Modelarz
  • 929 postów

Napisano 21 September 2011 - 22:25

A ja do Jeleniej Góry mam tylko 240 km a do Odolanowa 40 :cry:
Kamil ,ja tez składam u Radzia zamówienie i potem wpadam do niego i gadamy z godzinę :D

czekaj jak ja u Ciebie zrobię zamówienie i przyjadę po odbiór to zostanę tydzień :rotfl:
  • 0

#6 instruktor

instruktor

Instruktor

• Modelarz
  • 354 postów
  • SkądKalisz

Napisano 21 September 2011 - 20:43

A ja do Jeleniej Góry mam tylko 240 km a do Odolanowa 40 :cry: Kamil ,ja tez składam u Radzia zamówienie i potem wpadam do niego i gadamy z godzinę :D
  • 0

#7 Malker

Malker
  • Modelarz
  • 629 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski
  • Imię:Maciej

Napisano 21 September 2011 - 19:50

wygoda bo wszysko na miejscu .

Skąd ja to znam... :mrgreen: ?
  • 0

#8 GośćKamyczek_RC_*

GośćKamyczek_RC_*
  • Guests

Napisano 21 September 2011 - 19:41

Ja zazwyczaj robię tak otwieram stronę internetową robię zamówienie w uwagach wpisuje odbiór osobisty i zakupy zajmuja mi 5 min wpadam płace i zabieram . Czyli zakupy jak walka w esa 5 min ;) . Dodatkowo w sklepie swietne farbki , cały osprzęt elektroniczny i wygoda bo wszysko na miejscu .
  • 0

#9 instruktor

instruktor

Instruktor

• Modelarz
  • 354 postów
  • SkądKalisz

Napisano 21 September 2011 - 19:24

Kamil , to już nie chce Ci sie pojechać na Okopową ,tylko zamawiasz do domu ? :D :D :D
  • 0

#10 GośćKamyczek_RC_*

GośćKamyczek_RC_*
  • Guests

Napisano 20 September 2011 - 22:04

Witam jeśli ktoś z kolegów ma problem z zakupem modelu i wyposażenia my zaopatrujemy się w sklepie www.modelemax.pl W przeciwieństwie do wielu innych sklepów zamówienia są realizowane tego samego dnia kurierem więc na kolejny dzionek mamy w rękach wszystko co zostalo zamówione. Polecam: Modele z CF Silniczki Emax GF i cała resztę wyposażenia ...
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych