Skocz do zawartości

RWD-5 Plany elektryka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Mam do Was takie pytanie. Czy plany Wieslawa Schiera ktore zostaly narysowane pod silnik spalinowy, mozna wykorzystac przy silniku elektrycznym? Tzn. Czy np. Pierwsza wrega ( pierwsza od silnika) nie trzeba jej przerobic? A moze posiada ktos gotowe plany RWD-5 bis w wersji elektro?

 

Niestety nie mam warunkow na silnik spalinowy, dlatego musi to byc elektryk heh :)

 

Z gory dziekuje za pomoc.

 

Pozdrawiam Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja też robię elektryka, widzę, że nie tylko ja mam takie pomysły :jupi: Jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale dzięki tobie oprzytomniałem, i będę teraz nad tym myśleć. Niestety nie pamiętam jak wygląda ta wręga, ale może zrobić nową, tylko z otworami na śruby do montażu silnika i wał, a sam silnik zamontować za nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, z tego co pamietam to dziub pod silnik na planach wyglada masywnie, zastanawialem sie, czy nie wyazurowac tych wreg czy cus heh, albo zrobie tak jak na planach tylko przystosuje pod elektryka pierwsza wrege ; )

 

Zaloz temat budowy swojego a ja swojego, bedziemy sie wspierac ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.