Skocz do zawartości

Piknik? Esa Aircombat-Wasze Zdanie


kenin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie taki pomysł żeby zorganizować

zawody/piknik/coś w ten deseń (takie latanie dla przyjemności, treningu itp.)

Na pewno chciałbym aby w miarę możliwości wszyscy byli zadowoleni więc prosił bym WAS

o wasze zdanie co byście chcieli, a co nie na takim "zlocie".

A ja zobaczę co da się zrobić (oczywiście to mają być coś w rodzaju zawodów).

Nic nie obiecuje, bo trzeba dużo pozałatwiać ale dla zmotywowanego nic trudnego :)

Tę rzecz planuje na wiosnę w mielcu (lub wakacje)

 

 

 

 

Wszystko zależy od was,

Piszcie :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

tu mi chodzi o zdania raczej typu:

chciałbym konkurencje "X" polegającą na...

chciałbym żeby były stoły jako mini warsztat polowy do ewentualnej naprawy

itp.

K(ae)M

jeśli zastosował bym twoją propozycje nie tylko modelarze by przyjechali ;)

a na lotnisku by się na pewno nie zmieścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być stoły do napraw najlepiej z takimi namiotami jak tu

Dołączona grafika

Koniecznie porządni sędziowie. Dobrze by było zrobić jakieś pokazy innych niż Kombatów modeli, np. modeli 3d, modeli akro na uwięzi, szybowce, motoszybowce, itd., itp. Nie wspominając o pucharach dla zwycięzców i jakimś jedzeniu, piciu oraz dużej przestrzeni najlepiej w takim miejscu, gdzie jest mało wapna i zielonych. Nie wiem, gdzie masz na tyle miejsca, a po za tym nie wierzę, że uda Ci się takie coś zorganizować. Pomysł dobry, ale myślę, że będziesz jednak musiał pozostać na organizowaniu spotkań (nie zawodow z nagrodami) dla osób z Mielca i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mi chodzi o zdania raczej typu:

chciałbym konkurencje "X" polegającą na...

No to czegoś tu nie rozumiem... albo piknik modelarski, albo ESA albo coś jeszcze innego. Jeśli ESA - to nie ma co wymyślać: są 2 kategorie, w każdej wiadomo o co chodzi, trzeba zebrać grupę ludzi podzielić na walki/rundy, wyznaczyć miejsca startowe, strefy & takie tam. Mieć sędziego głównego i/lub liniowego. Przydaje się nagłośnienie, namioty, prąd, jedzenie, picie, sanitariaty, coś do siedzenia, coś od deszczu. Dobre nagrody m.in. napędzają rywalizację.

 

W przerwach można robić pokazy innych latadełek. Jeśli ma być sporo ludzi "nielatających" to warto o nich pomyśleć i dać im: stragany,jedzenie,picie, miejsce do siedzenia/leżenia/grillowania, coś dla dzieci, itd

 

Trzeba mieć cały czas na uwadze, że przy takiej ilości osób należy zarządzać wykorzystaniem przestrzeni radiowej żeby nie doprowadzić do sytuacji, że 2,5metrowe coś wleci niesterowane w stragany :shock:

 

No i wiadomo darmowy nocleg i piwo zawsze są mile widziane :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.