Skocz do zawartości

swiatowy miscz odrzutowego modelarstwa


voytech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fakt, mi też się wydała za duża, ale zaprojektowanie, zrobienie form, napęd na dwie turbiny, pełna mechanizacja nie tylko płata, łącznie z chrapami i wlotami silników, całe wyposażenie, pełne działające oprzyrządowanie i oświetlenie w kabinie itp. to wszystko kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszło w koszty marketingu "dużego" Jaczka.

Ta wersja jest dla mnie bardzo realna czyli promowanie produktu na zachodzie niż jakaś zabaweczka za pół miliona baksów. Sorry formy i projekty i tego także jestem świadomy tylko takie kwoty to kosmos, Polacy posłali za podobne pieniądze swojego pierwszego satelitę w kosmos, to tutaj nie ma przekładni, to dalej dla 80% ludzkości jest zabawką- makieta jak kto chce tak niech nazwie i nawet za pięciokrotność teoretyzowanej ceny nigdy nie będzie prawdziwym samolotem, czysta sowiecka burżuazja.

Pewnie wydali kopiejki, a dla całego świata przeszły transformacje w USD, od kiedy to Rosjanie lub inaczej ich rząd płaci swoim konstruktorom, jedyny papier poza tym na którym kreślili maszynę, to mapa z miejscem zwanym Ural, który wskazał im przewodniczący, za nie powodzenie w mistrzostwach. :devil:

 

Czy osoby popierające wartość tej makiety, brały kiedyś swoje pensję za miesiąc pracy lub kredyt Hipoteczny. To tak dla porównania. Czy ta wartość jest porównywalna, wątpię? No chyba że się mieszka u mamy lub babci lub za ich dochody, lub wnuczkowie utrzymują seniorów.

A i tak w nawiasie, po co komu potrzebne te wyświetlacze LCD w kokpicie, to totalny bez sens, czemu lub jak to ma się do latania w realu ni jak.!!!. Za kwotę którą umoczyli w LCD mogli zmienić ogumienie, bo nie jest w skali i jeszcze bije na drugim filmiku to dokładnie widać, te 1,5 PLN jakoś kiepsko się wykonało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.