Skocz do zawartości

STINGER 64 EDF


Viper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HK jak na razie odpada bo paczki nie dochodzą. Gdzieś je wcina po drodze. Ja myślałem o bananahobby lub innym sklepie honorującym paypal. Mam porównanie i stingery są wykonane rewelacyjnie, więc warto nawet dołożyć kilka dolarów aby kupić. Poza tym lata to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To kup w oddziale europejskim HK, w Germanii, Holandii czy Brytfanii, cena końcowa odrobinę większa, ale juz przesyłka dużo tańsza, no i to już Unia.

Ja tak kupowałem Mustanga z Durafly, trochę droższy, ale przesyłka dużo tańsza i per saldo wyszedł taniej.

Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi płatnościami, ja do tej pory zawsze płaciłem przez Pay Pal, a sporo już z HK kupiłem i nigdy nie było problemów.

 

A co do stingera to mimo że już nie mam to w pełni polecam, bardzo udany model, szczególnie na pierwszego edf-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na banana hobby jest pierwsza wersja na pakiety 3S a na hobby kingu jest wersja nowsza na pakiety 4S. Mi zależny na kicie bo wyposażenie chce dobrać indywidualnie. Przede wszystkim turbinkę mercury. Póki co jednak się wstrzymuje ze wszystkim, bo dużo myślałem nad wersja 90mm stingera. Wszytko zależy od budżetu. W przypadku dużej wersji to nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem było by kupienie czegoś pod naftę, jeśli się już komuś odkurzacze na prąd znudziły. Zakup dobrych 6 pakietów pod stingera 3S 64mm to prawie 700 zł. W tej chwili takie pieniądze wolał bym na co innego przeznaczyć. Tym bardziej jeśli rzecz się tyczy wersji 4s lub 90 mm. Zakup 6 pakietów do stingera 90mm to prawie 3,5 tys złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

CA do pianek się sprawdzi, ale ja w 98% do napraw zawsze używałem UHU POR-a. Jego przewaga to elstyczna spoina a CA pęka gdy konstrukcja pracuje. Ja swój dodatkowo wzmocniłem profilem węglowym na ogonie i w skrzydłach. Dzieki temu można było robić ekstremalnie ciasne zakręty :D   Ale było minęło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.