Skocz do zawartości

F-15


Marcinmb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Przedstawiam opis budowy samolotu depronowego F-15.Opis troszke spózniony(dopiero teraz dostałem aparat)ale wazne ze jest :lol: :wink: no wiec model ma 900mm rozpietosci i 1100mm długosci...do modelu wstawie silnik GWS 400z przekładnia i śmigłrm Gws 9/5...(model jest juz w dosc zaawansowanym stanie :P )

no a teraz troche fot...(przperaszam za jakosc ...zdjecia z komórki ale jak ktos bedzie chciał to dam dokładniejsze i wiecej.....)jak czegos zapomniałem to bede dopisywał :lol:

563802755972d0d5m.jpg

tutaj juz z wstepnie obrobionym dziobem i kbinka

bae8ecce6dacce4fm.jpg

ea4cc2b52555d31fm.jpg

to jest wczesniejsze zdjecie..jeszcze bez kabinki i dziobu ale juz z wregami i statecznikami....

0e7ad5edc8b15ae8m.jpg

a tutaj widok z góry...na cały model...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcf0ae9291f5a810.html

03763351c8f4ced3m.jpg[/url

c2ba398913a269bd.jpg

tutaj tez dopiero wstepnie obrobiona kabinka jutro biore sie do daleszej roboty szlifirka i papier w ruch!!!!!! :wink: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

no cuz staram sie jak moge go odchudzic...nie wiem czy sie nadaje (bo bedzie szybki)na pierwszy model :evil: mam nadzieje ze go nie rozwale przy oblocie....zastanawiam sie czy jechac na lotnicko(muchowiec) na oblot czy u mnie na łace...wolałbym z jakims modelarzem...jest ktos z okolicy katowic cetny w przyszłym tygodniu na pomoc i oblot mojego modelu? :?: ?a i przy okazji wspólne polatnia najlepiej na muchowcu...

Ps.sam model wazy ok 185 gram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako pierwszy odpada. Wogole sie zastanawiam czy to poleci przy takiej masie :shock: Co do pilotarzu-tego typu model najlepiej zachowuje sie przy duzej predkosci. Jesli zwolniesz skutecznosc sterow spada dosyc gwaltownie (szczegolnie lotki). Ciekawie natomiast zachowuje sie przy duzych katach natarcia-moj f18 potrafil zrobic ladne kolko przy kacie okolo 30 :shock: Dosyc trudne wyprowadzenie z korkociagu. Moj nei latal na placach i nie doszedlem z jakiego powodu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej F-ce to będzie problem. Statecznik jest poruszany na jednej osi rurka węglowa 6mm. Musiałbyś kombinować z mocowaniem osi każdego statecznika oddzielnie. Niby byłoby lżej ale pracy z tym będzie dużo więcej. Może po prostu stały statecznik poziomy i tylko lotki ruchome??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznicowo lub zgodnie. Zalezy czy bys chcial model przechlic czy moze wzniesc sie :wink:

no ale jezeli stery mialyby byc polaczone mechanicznie, to jest tylko jedna opcja do wyboru, w jednej nie bedzie chcial skrecac, w drugiej wznosci sie i opadac-trzeba wybrac :lol:

edit:

chodzilo mi o zespoly, np. prawa lotka, prawy ster wysokosci :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.