Skocz do zawartości

F-15


Marcinmb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie kombinował. Latałem tym modelem na takich serwach HS-311 i było w sumie dobrze... Dopóki nie zachciało mi się próbować "pseudoakrobacji" W moim wątku o F-15 są filmy z latania na takich serwach, silnik BM2408 z regiem (chyba 15A), śmigło gws8040, pakiet 1200 mAh Li-Pol...

Albo daj po prostu dwa serwa jedno na lotki a drugie na ster wysokości. Myślałem o tym przy swoim F-15, ale nie chciało mi się przerabiać tego co lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

czy chodzi o cos takiego?

b0580ac53201b22f.jpg

(objasnienia: to calkiem po prawej to statecznik ze sterem wysokosci, to calkiem z lewej-serwo, a to po srodku-klaplotka)

takie cos widzialem w jednym modelu na uwiezi, jako ster wysokosci, ale jako lotki to chyba by nie dzialalo zbyt dobrze :?

A gdyby lotka i ster wychylaly sie w ta sama strone co ster, dobrze dzialaloby to jako lotki, a gorzej jako ster wysokosci. chyba panikuje :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie,

jeżeli już chcesz poczuć moc adrenaliny to na pewno z F15 uda się to, ale nie rezygnuj z 3 serw! Jedno na ster wysokości i po jednym na lotkę - dzięki temu możesz wprowadzić funkcję klap, a dzięki temu z kolei można obniżyć prędkość modelu, zwłaszcza przy lądowaniu.

Pozdrawiam i powodzenia.

Krzysiek.

P.s.Adam:f22 jest ok ale ja robię teraz F27C Stryker 1,40m rozpiętości i aż się sam boję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapy w tego typu modelach powoduja utrate sterownosci-widzialem jeden crash test w wyniku tego. A takie rozwiazanie dziala i Marcin wie o co chodzi. Opisalem mu wszystko dokladnie na GG

 

adam9034:

 

lotka i ster wychylaja sie zawsze tak samo i w ta sama strone. Wszystko dziala. Chodzi przeciez o wytworzenie momentu. Ten od lotek bedzie mniejszy ale przeciez to nie przesztadza. Su - 27 z tym smigalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.