Skocz do zawartości

Zdjęcie

Puchar Polski makiet w Dęblinie 2012

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 noker

noker

... a ile to kosztuje?

• Moderatorzy Forum
  • 1126 postów
  • GG:
  • SkądPuławy City
  • Imię:✈ Rafał

Napisano 06 July 2012 - 14:04

Śniadania nie zjadłem, bo sie wziąłem za malowanie mieszkania, ale wicie, rozumicie, telefon mi sie grzeje, nie bede pokazywał palcem kto mię neka bezprzerwy. Vimeo pokiełbasiło coś formaty, film jest w 16:9 a jak widzicie przekonwertowało na 4:3 Póki co - kto ma ciśnięcie na ten materiał niech obejrzy jaki jest, potem podmienię na lepszy format Pozdrowienia dla pułkownika ;) PS. tu macie lepszą wersję (16:9) na YouTube
  • 1

#42 woj-tech

woj-tech
  • Modelarz
  • 66 postów
  • SkądDęblin
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 July 2012 - 21:34

Witam. Odwaliłeś Rafał kawał roboty a tu nic. Tak wyczekiwany film i nikt cię nie chwali. Więc ja będę pierwszy. Bardzo fajna muzyczka pasująca do klimatu filmu, montaż, napisy - fajnie się ogląda. Jedna moja uwaga jakby wspomóc się statywem to obraz mniej by się trząsł.
  • 0

#43 Wojteq

Wojteq
  • Modelarz
  • 39 postów
  • SkądKraków
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 July 2012 - 22:43

Ja również chwalę bo film naprawdę super ;) Szkoda tylko że nie ma mojego lotu migiem :P A wcześniej nie mogłem pochwalić bo dopiero z pikniku na Żarze wróciłem :)
  • 0

#44 noker

noker

... a ile to kosztuje?

• Moderatorzy Forum
  • 1126 postów
  • GG:
  • SkądPuławy City
  • Imię:✈ Rafał

Napisano 09 July 2012 - 10:31

Dzięki chłopaki za dobre słowo, Wojtek1 statyw nic tu nie pomoże, moja kamera ma już 10 lat, nagrywam starusieńką Sony DCR-TRV140E i ma mizerną (jak na obecne czasy) stabilizację, robiłem kiedyś testy ze statywem, ciężko operować szybkie ujęcia, i dodatkowo obsłużyć z00m'a Wojtek2 - przepraszam, ale nie miałem szansy obejrzeć i sfilmować w locie twojego limka, no może jakby kolejka lotów zaczęła się punktualnie, mogłem być na zawodach tylko w Sobotę i tylko do 18:00; dlatego też nie wszystkich nagrałem, Jabiru, Bartela, Spacewalkera, Fourniera, Tighera i CAPa brakuje, jak pewnie zauważyliście.
  • 0

#45 Adam 10

Adam 10
  • Modelarz
  • 114 postów
  • SkądDęblin
  • Imię:Adam

Napisano 09 July 2012 - 12:51

Rafał dzieki bardzo za umedialnienie imprezy i zapisanie jej w postaci filmów. :) pozdr. A.W.
  • 0

#46 Radek Oleksy

Radek Oleksy
  • Modelarz
  • 439 postów
  • GG:
  • SkądOdolanów

Napisano 12 July 2012 - 18:38

NIe no film SUPEROWY !! tak trzymać, szkoda tylko, że na pierwszym miejscu znalazł się mój "NAJLEPSZY" lot :D
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych