Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warszawiacy z ESA! Gdzie jesteście?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaciomp

jaciomp
  • Modelarz
  • 408 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Bartek

Napisano 08 May 2012 - 09:50

Cześć! Szukam kompanów do treningów. Na Pałacowej nikt w ESA nie lata. Pytam zatem gdzie latacie i kiedy? Jest jakieś forum na którym się umawiacie na wspólne latanie?
  • 0

#2 Limak

Limak
  • Modelarz
  • 70 postów
  • SkądPruszków
  • Imię:Kamil

Napisano 08 May 2012 - 14:23

Witam, nie wiem czy Ci to wiele pomoże,ale osobiście widuję trenujących ESA na polu obok cmentarza bródnowskiego. Latają chyba dość regularnie jak tylko jest pogoda :)
  • 0

#3 jaciomp

jaciomp
  • Modelarz
  • 408 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 May 2012 - 12:16

Dzięki! Trochę mi nie po drodze ale jak tylko tam trenują to się szarpnę. Jeszcze jakbym złapał z którymś kontakt to by było super. Swoją drogą to nie rozumiem czemu w stolicy tak mało "esowców" lub tak ciężko ich znaleźć.
  • 0

#4 JacekO

JacekO
  • Modelarz
  • 283 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 13 May 2012 - 18:02

Najwięcej Warszawiaków formalnie jest zrzeszonych w Eskadrze Artbem, na Bemowie. Najbardziej krwawe wojny toczymy przeważnie na kawałku łąki w Zielonkach (kawałek za Babicami). Jeśli będziesz zainteresowany wspólnym treningiem, możesz pisać na PW
  • 0

#5 jaciomp

jaciomp
  • Modelarz
  • 408 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 May 2012 - 10:19

:D Super! Mam także nadzieje na spotkanie kogoś na Pałacowej bo mam blisko, ale chętnie dołaczę do Artbem :)
  • 0

#6 luqas

luqas
  • Modelarz
  • 75 postów
  • SkądZamość Rzeszów Warszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 16 May 2012 - 21:52

A koło tego cmentarza bródnowskiego latają tylko esa ? to jakieś regularne miejsce do latania ?
  • 0

#7 Limak

Limak
  • Modelarz
  • 70 postów
  • SkądPruszków
  • Imię:Kamil

Napisano 17 May 2012 - 07:00

Koło cmentarza bródnowskiego latają na wszystkim :) Jest to jedno z regularnych w warszawie miejsc do latania, właściwie jak tylko pogoda dopisuje to ktoś się tam pojawia.
  • 0

#8 luqas

luqas
  • Modelarz
  • 75 postów
  • SkądZamość Rzeszów Warszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 May 2012 - 18:19

Dzięki :) Od niedawna mieszkam na Bródnie nie wiedziałem że mam takie miejsce do latania pod nosem :)
  • 0

#9 Krzysiek899

Krzysiek899
  • Modelarz
  • 47 postów
  • SkądMielec / Pęcławice Górne
  • Imię:Krzysiek

Napisano 11 June 2012 - 21:36

A gdzie latacie na Bemowie? Bo sam bym chętnie polatał, ale jednak teren WAT nie sprzyja, mój samolot przez to nieco ucierpiał...
  • 0

#10 jaciomp

jaciomp
  • Modelarz
  • 408 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 July 2012 - 14:47

Uderzaj do Jacka, ja mam niestety za daleko na Bemowo :(
  • 0

#11 Blako2682

Blako2682
  • Modelarz
  • 132 postów
  • SkądSkarrzysko-Kam ( Warszawa)
  • Imię:Marcin

Napisano 28 March 2013 - 11:46

A ja nie polecam latać koło cmentarza brudnowskiego ostatnio pojawiły się tam dziwne zakłócenia nawet na 2.4 i sporo osób rozbiło się ja 3szt esa, ale za to polecam lotnisko przy ul. Stanisława chudoby jest dużo miejsca i sporo ludzi a oto mapka http://maps.google.p...ps?hl=pl&tab=wl zapraszam serdzecznie :D
  • 0

#12 skidan

skidan
  • Modelarz
  • 532 postów
  • SkądIwiny k/Bolesławca
  • Imię:Daniel

Napisano 28 March 2013 - 14:32

Blako2682, czy przypadkiem zakłócenia na 2,4GHz nie są spowodowane serwami E-sky. Na zakończenie sezonu ESA musiałem zrezygnować z Łosia bo strach było nim latać. Zmień serwa i zakłócenia się skończą. ;)
  • 0

#13 Blako2682

Blako2682
  • Modelarz
  • 132 postów
  • SkądSkarrzysko-Kam ( Warszawa)
  • Imię:Marcin

Napisano 05 May 2013 - 09:55

Raczej to nie serwa bo nawet takich nie używam. Ale nie tylko ja tam miałem takie kłopoty sporo kolegów rozbiło tam modele latających nawet na spektrumie i eferskaju i praktycznie wszyscy modelarze przenieśli się na chudoby tam latałem tym samym zestawem i wszystko było ok. Może to jest spowodowane bliskością bloków gdzie jest zamontowany przekaźnik internetu wfi. I zaobserwowaliśmy z kolegami że da się latać w określonych godzinach między 10 a 15stą jest spokój .Bardzo mnie to denerwuje :angry: bo do tego miejsca z domu mam dosłownie kilkaset metrów a na chudoby 8 kilometrów.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych