Skocz do zawartości

A6m ZERO EPP


szymon-flightory
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas kusi mnie na mały, spokojny i wolny samolot. Musiałem zrezygnować z przestrzennego kadłuba, by zaoszczędzić na wadze i zapewnić sobie upragnione właściwości lotne.. Dlatego wybrałem Zeke z prostych i łatwych planów. Link do wątku: http://www.rcgroups.com/forums/showpost.php?p=14769231&postcount=137 Mitsubishi już prawie w całości. Myślę, że niedługo oblot. Wkrótce jakieś zdjęcia :)

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś go oblatałem. Wszystko jest super. Właśnie się tego spodziewałem. Lata wolno i stabilnie, jednak płat skrzydła był zbyt cienki i skrzydła prawie się złożyły w locie. Pomimo prętów węglowych

w skrzydłach, nie wytrzymało ono w pełni oporów doznanych w powietrzu. Teraz już wszystko powzmacniane i usztywnione. Japoniec czeka na następne loty.

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

W sumie to nie było najgorzej, a przy niskiej prędkości skrzydła pozostawały na swoim miejscu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dorobiłem jeszcze podwozie i udałem się na kolejne próby.

 

Teraz to już zupełnie coś innego, ale najlepiej nie było bo wiatr zdmuchiwał i przewracał Japończyka. Takim lekkim samolotem dobrze lata się tylko w bezwietrznej pogodzie.

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.