Skocz do zawartości

II Bitwa o Wartę Bolesławiecką 09.06.2012


skidan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich pilotów na II Bitwę powietrzną o Wartę Bolesławiecką, które odbędą się 9 czerwca 2012 w Warcie Bolesławieckiej*** na boisku GKS - w tym samym miejscu co rok temu.

http://maps.google.p...&num=1&t=h&z=18

 

Harmonogram zawodów:

9:30 – 10:00 zapisy i rejestracja zawodników

10:00 – 10:15 odprawa i rozpoczęcie zawodów

10:30 – 11:45 – pierwsza runda WWI i WWII

11:45 – 12:00 – pokaz modeli samolotów akrobacyjnych

12:00 – 13:15 – druga runda WWI i WWII

13:15 – 13:30 – pokaz modeli helikopterów

13:30 – 14:45 – trzecia runda WWI i WWII

14:45 – 15:00 – pokaz modeli samochodów

15:00 – 15:30 – ogłoszenie składów finałowych oraz kontrola modeli finalistów

15:30 – 15:45 – loty finałowe

15:45 – 16:00 – zakończenie i rozdanie pucharów

UWAGA! - harmonogram ten może ulec zmianie w zależności od liczby zawodników.

 

*** W przypadku opadów deszczu organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia imprezy na dzień 16 czerwca 2012 na teren boiska sportowego w Warcie Bolesławieckiej .

 

Wpisowe 10zł.

Zawodnicy będą zobowiązani do podpisania oświadczenia o odpowiedzialności za wyrządzone szkody. (mam nadzieję, że tym razem nic się nie wydarzy)

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: skidanz2 [małpa] wp.pl do dnia 07.06.2012 do godz. 24:00

Proszę podać:

Imię, Nazwisko, nazwę eskadry (jeśli należy), kategorię (WW1/WW2), kanał nadajnika

 

Dojazd do miejsca zawodów będzie oznakowany znakami nakazu jazdy (lewo, prawo, prosto) z logo zawodów - tak jak to już robiłem wcześniej.

 

Gorąco zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w zawodach.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktualna lista zawodników:

 

dostępna na stronie http://www.aircombat.pl/ACES/forum/viewtopic.php?p=6804#6804

 

Uwaga!!!

Przypominamy, że zapisy trwają wyłącznie do 07.06.2012 do godziny 24:00.

Zawody będą ubezpieczone i z tego względu musimy wcześniej znać ostateczną liczbę zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody super! Miło było spotkać się kolejny raz i skrzyżować na niebie tasiemki. Nie obyło się bez niespodzianek (opady deszczu), ale i tak udało się rozegrać całe zawody perfekcyjnie. Dziękuję Danielowi za super organizację, oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i mile spędzony dzień. Najlepsze były "nudy" pod koniec zawodów. Ale to co się działo najlepiej opiszą zdjęcia. Tak więc czekamy na foto-relację ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko było :D Lampa była, truskawki były, płot był, dwie ulewy były :) Ogólnie impreza bardzo udana i pierwsza na której zostało jedzenia :D Dzięki dla Organizatorów i Zawodników. Dzięki Rodzinie Skidanów za przygarnięcie pod dach na nockę. Gratulacje dla zwycięzców, bo poprzeczka wisiała dużo wyżej niż w tych bramkach na stadionie! Ja za największy swój sukces uznaje to, że udało mi się jakoś wrócić do domu ;) Pozdrawiam i do następnego!

ACHaaa, no i moje dyplomy! Kto widział ten wie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Gratulacje dla zwycięzców ! . Podziękowania za miłą atmosferę i świetną imprezę organizatorów i sponsorów i zawodników . Gwoździem przedstawienia okazała się lampa która mimo tylu ataków nie utraciła swojej pozycji .

 

Jak to mówią głową muru nie przebijesz , esą lampy nie ubijesz ;)

 

Do zobaczenia we Wrocku

 

Kamyczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom za to, że przyjechali na zawody mimo mało optymistycznych prognoz pogody.

Początek był bardzo optymistyczny i nic nie wskazywało na to, że nadejdzie burza. Ale stało się. Po obiedzie, kiedy byliśmy już gotowi do dalszej części zawodów nadeszła potężna ulewa, która nie tylko zalała nam samoloty, stoliki i krzesełka, ale także pozbawiła nas prądu. Chmury się rozeszły i wyszło upragnione słonko. Szybkie suszenie przedłużaczy i mogliśmy dokończyć zawody. Wizja kolejnej ulewy skutecznie mobilizowała wszystkich do szybkiego stawiania się na starcie. Przed samymi finałami znowu musieliśmy przerwać zawody, ale to nie trwało już tak długo i nie było żadnych awarii. Finały przebiegły szybko i sprawnie.

 

Tak jak pisali koledzy wyżej, podczas walk bardzo atrakcyjna była latania, która jak magnez przyciągała do siebie samoloty albo siatka, na którą trzeba było wspinać się po drabinie. :mrgreen:

 

To tak w telegraficznym skrócie. Resztę mam nadzieję zobaczycie na zdjęciach i relacji filmowej.

 

Bardzo dziękuj głównemu organizatorowi, którym był pan Mirosław Kopczyński dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej, który ufundował puchary i nagrody dla wszystkich zawodników oraz zapewnił nam wszystko co było niezbędne do przeprowadzenia imprezy.

Firma Dersen po raz kolejny zasponsorowała pyszne jedzonko - dziękujemy.

Dziękuję również wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach przed, w trakcie i po zawodach. Sami z Sergiuszem nie dalibyśmy rady i jeśli trzeba odpracuję to w polu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza :-)

Dziękuję organizatorom za bardzo udane zawody, smakowity poczęstunek i rewelacyjną atmosferę. Gratuluje sprawności organizacyjnej i przygotowania się na każde warunki co zabezpieczyło modele i zawodników w czasie chwilowego deszczu. Pogoda jak zawsze jest nie przewidywalana ale determinacja organizatora i zawodników została nagrodzona stąd te piękne, słoneczne zdjęcia z zakończenia :-)

 

Daniel - serdecznie dziękuję za zaproszenie i przyjęcie całej naszej "krakowskiej grupy" na gołąbki i coś czego serdecznie żałuję, że nie było mi dane spróbować :-) Już dziś zapisuje się na kolejne zawody w Warcie Bolesławickiej ....... i zaczynam szukać zmiennika za kierownicę

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że jesteście zadowoleni (mimo kilku wpadek :()

Muszę jednak dodać, że gdyby nie Sergiusz i Gosia sam nie dałbym rady. Żeby tego było mało to sędzia główny z powodów osobistych musiał nas opuścić i w tedy Emil z Marzeną i Anią uratowali mi życie(byłem bliski zawału). Dziękuję im wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

stan przedzawałowy to jedno - a "kojec" to drugie... ;) (kto widział/był ten wie o czym mówie;)

a tak na poważnie:

Daniel gratulacje za kolejną super imprezę

fajna organizacja i miejscówka, extra jedzenie -(grill palce lizać!), bombowi ludzie a do tego nawet pogoda sprzyjała intergracji pod namiotem kiedy mielismy przerywniki na "mycie" lotniska ;)

 

o "ptakach" na talerzu i butelkach ciekłego azotu o wyśmienitym smaku tylko wspomnę (szacun do gospodarzy nieoficjalnej części ;)

 

PS. nei dam sie drugi raz nabrać że za ścięcie latarni jest 500pkt! NIE! :)))))) 2 próby i NIC! oprócz zjazdu w numerologii miejsc..... :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei dam sie drugi raz nabrać że za ścięcie latarni jest 500pkt! NIE! :)))))) 2 próby i NIC! oprócz zjazdu w numerologii miejsc..... :))))

 

Ja bym sie jeszcze nie poddawal. Konstrukcja napewno jest juz osłabiona. Na nastepnych zawodach w Warcie na pewno padnie!!!

 

Dzieki za wspolna zabawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.