Skocz do zawartości

Aparatura jeti


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje :) Poza tym ja na pierwszym miejscu doceniam funkcjonalność tej aparatury i brak zawiłości w programowaniu.

 

Dzięki Waldku za filmik!!!

 

PS

O możliwości customizacji oprogramowania "pod siebie" nawet nie wspomnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek,

 

możesz podpowiedzieć do jakich funkcji wykorzystujesz pokrętła w drążkach?

 

Na prawym drążku potencjometr jest ustawiony, jako przepustnica gazu na spokojnym lataniu daje rade przy agresywniejszym trochę trzeba się na kręcić i można walnąć skuchę. :o A na lewym jeszcze nie przypisywałem go do niczego jest bezpański. Na razie zaczynam zabawę z tym radyjkiem i tak sobie próbuję, na co można sobie pozwolić w ustawieniach żeby nie zrobić sobie za dużego kuku. :huh: Normalnie możliwości ustawień tego radia są wręcz przerażające i potem przychodzą dziwne pomysły do głowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Czy ma ktoś z Was z Krakowa lub okolic nadajnik pulpitowy Jeti DC 14/16 aby można go było zobaczyć? Szukałem po sklepach ale nigdzie w okolicach do 200km nie widziałem...

 

Zagladnij do Tarnowa na ul. Lotniczą 04-05 lipca kilka bedzie, może ktoś da pomacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Espritmodel, czyli oficjalny dystrybutor na USA również...

http://www.espritmodel.com/jeti-duplex-dc-24-2-4ghz-900mhz-w-telemetry-transmitter-only-radio.aspx

 

Radio fajne, ale cena już nie bardzo...

Zaczynam się pytać sam siebie do czego bym to wykorzystał :)

Chenie posmakował bym nowego radyjka, ale blokuje mnie cena vs nowości względem DC-16 które mam i ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to super. Zastanawiam się jaki teraz jest sens kupowania dc 24?

Piotrek mojej 16ki jeszcze nie programowałem. Leż i czeka sobie w walizce od momentu jak ją kupiłem. Jeszcze się z nią nie zapoznałem, a tu trzeba będzie 24 kanały wgrać na przywitanie. Nie wiem czy sobie poradzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mie 16 zupełnie wystarcza, kolorowy wyświetlacz jest mi nie potrzebny lepszy wygląd ? Przecież jak latam to patrzę na model anie aparaturę...

 

Według mnie nie ma żadnego teraz juz sensu zmieniać z DC 16 na DC24 po co? Zmieniono również akumulator do zasilania aparatury zwiekszono pojemność z 3600 mah do 5200 mah. Czas pracy z nowym akumulatorem to podono 20 godzin bez ładowania.

 

A prpos pojawiła się nowa generacja odbiorników i centralboxów 100, 200 i 400.  W hacker motor shop sa naklejki na pulpit  aparatury z dedykowanymi grafikami.

 

Ta aparatura cały czas jest dla mnie the best i cały czas pozytywnie mnie zaskakuje a podejście Jeti do zwiekszenia liczby kanałów świadczy o poważnym traktowaniu klientów.

 

I jeszcze jedno doszła nowa gra :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.