Skocz do zawartości

Aparatura jeti


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

A zdziwię Was - bo Jeti sie przyglądam z wieku względów. A zmiana numerach firmware na najbardziej istotnej pozycji, świadczy o gruntownych zmianach w oprogramowaniu, a nie tylko ze są to poprawki. I z tego powodu to napisałem...Ty informujesz a ja patrzę w RN co sie zmienia ;)

A przy okazji sie zastanawiałem kiedy Gr przeskoczy na wersje 2.xx :) bo nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwszy raz widzę żeby pojawiła się na wtórnym rynku http://allegro.pl/jeti-duplex-dc-16-2-4-ghz-nadajnik-aparatura-i4930747351.html . Ten sprzedawca wystawia nadajnik już trzeci raz bez skutku. Co najdziwniejsze nie odpowiada na prośby o podanie CV sprzedawanego nadajnika. Pierwszy raz wystawiając nadajnik wkleił do opisu aukcji opis obcojęzyczny przetłumaczony w ... google tłumacz z informacją, że sprzedaje to co na zdjęciach oraz szelki i ładowarkę. Aż się boję myśleć czemu to taka dziwna aukcja. Wszystkim szczęśliwym posiadaczom nadajnika radzę rzucić okiem czy leży na swoim miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nadajnik nie jest uszkodzony

 

I tu jest pies pogrzebany. Okazuje się, że sprzedawca z allegro to osoba, która przyjęła nadajnik w komis i nic o nim nie wie. I niestety nie wie też co powinna sprawdzić żeby przekonać się, że nadajnik jest sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, pewnie prowadzący komis da Ci gwarancję rozruchową, tylko spróbuj w naszej rzeczywistości później coś wyegzekwować. To już jest podejrzane, że można do niego pisać wielokrotnie o info o nadajniku, a on milczy. Dopiero za którymś razem odpisał, że jak się czegoś dowie to odpisze... :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie (z tego co odpisał) komis elektroniczny. Dlatego właściciel faktycznie nic nie wie o nadajniku, który sprzedaje. Stąd w pierwszej aukcji opis z innej strony tłumaczony przez google tłumacz :D  za to słowa o aparaturze, konkretnie tej którą sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.