Skocz do zawartości

V Piknik Modelarski w Biłgoraju 15,07,2012


Lech Mirkiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników i pasjonatów tego pięknego hobby na Piąty (jubileuszowy) Piknik Modelarski w Biłgoraju. Zaczynamy 15-go Lipca o godzinie 11.00. Tego roku przygotowaliśmy powiększoną dwukrotnie płytę lotniska i teraz ma ok. 150m x 35m. W tym roku poza indywidualnymi pokazami lotów modeli chcielibyśmy zaproponować loty zespołowe. Pierwszą taką zabawą była by walka kombatów Esa w piknikowej wersji czyli wszyscy zawodnicy na raz, im będzie nas więcej tym może być weselej, wygra ten kto najdłużej utrzyma się w powietrzu (akumulatory do 1300 mah). Chcielibyśmy też zespołowo przelatywać przez bramkę, przebijać baloniki umocowane na nitkach i latające luzem oraz strącać papierowe pachołki ze stolika. Mamy nadzieję, że nie będzie wiatru to może da się polatać do muzyki deproniakami. Zapraszamy wszystkich posiadaczy motoszybowca Fregata firmy Modellot do wspólnego szybowania. Jak zwykle zapewniamy wspaniałą atmosferę, 30 stopniowy upał, parking dla uczestników bezpośrednio przy płycie lotniska, możliwość podpięcia pod 230V, napoje(złociste również) ,pizze, grill, kawa, herbata itp. piknikowe dania. Opłata startowa (nieobowiązkowa) wynosi 20 zł, za co z góry dziękujemy. Będzie też kącik modelarstwa kołowego i gąsienicowego oraz kącik sentymentalny ,czyli damy powąchać spaliny silnika samozapłonowego KMD. Jeśli macie działające silniki samozapłonowe zabierzcie je na piknik, zapewniamy paliwo. Dojazd na lotnisko (dla tych co jeszcze u nas nie gościli) , od strony Lublina - nie wjeżdżamy do miasta tylko na podjeździe na wiadukt kolejowy skręcamy w prawo na Zagumnie i już nas będzie widać. Wszyscy inni przejeżdżają przez miasto kierując się na Lublin i na wiadukcie za torami zjazd w lewo na wspomniane Zagumnie. Zapraszamy serdecznie, nie ustalamy ani godziny ani dnia zakończenia pikniku.

Film z pikniku w roku 2011.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ccps-yexLW8&feature=player_detailpage

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podniebne akrobacje, przebijanie balonów, walki powietrzne to tylko niektóre atrakcje które można było u nas dziś zobaczyć na lotnisku.

Pogoda dopisała było słonecznie miejscami pochmurnie ale bezdeszczowo :)

Publiczność jak i Uczestnicy pikniku dopisali. Odbyły się również 2 walki powietrzne modelami ESA, coraz bardziej mi się ta zabawa podoba ciąłem 4-ry razy przeciwników w drugiej rundzie.

Było jeszcze wiele innych ciekawych lotów ale nie da się tego opisać trzeba było po prostu być.

 

Poniżej ciekawe ujęcia z pikniku

 

Pełna galerii zdjęć (218) dostępna pod tym linkiem V Piknik modelarski Biłgoraj 15.07.2012

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny piknik !

Miła atmosfera ,piękne modele , duża frekwencja publiczności (także dziewczyn :D ) ,fajny Toi-Toi i najważniejsze - dobre jedzenie . :)

 

Warto wspomnieć o ESA , albowiem było nas 11 , niezły wynik , ale trzeba go pobić w przyszłym roku...

 

No Damian, jestem pod wrażeniem , ale nie przejmuj się ja też już mam P40 .

Moj Kawasaki umarł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję bardzo, ale z powodów zawodowych nie udało mi się dojechać.Ale jak widać na zdjęciach impreza była bardzo udana. Gratuluję i mam nadzieję, że spotkamy się w Kraśniku. Pozdrawiam

Piotr

 

W Kraśniku na pewno ale podobno coś ma być w Lubartowie w tą sobotę? Na forum nic o tym nie ma.Macie jakieś informacje? Pozdrawiam Lech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno coś ma być w Lubartowie w tą sobotę? Na forum nic o tym nie ma.Macie jakieś informacje? Pozdrawiam Lech

 

Informacja jest w tym linku

 

http://pfmrc.eu/inde...-28-29-07-2012/

 

Natomiast najwięcej informacji znajduje się na stronie głównej http://www.rcwings.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.