Skocz do zawartości

Jaki wybrac rodzaj zapisu ?


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nakładał OSD w komputerze, choć nie wiem jak wygląda sprawa synchro ale jeśli zależy Ci na jakości filmu to nie posyłaj go drogą radiową. Nagraj na kamerkę i będzie git

 

Dane z OSD sa odbierane w czasie rzeczywistym.Teoretycznie,mozna rozgalezic gotowy sygnal do nadajnika i nagrywac go w modelu,a do ..patrzenia'' bede mial i tak to samo.Ale jest istotny problem,jeden probem.Potrzebna by byla w modelu osobna nagrywarka.Dlaczego ?Poniewaz nagrywanie w kamerce np.aparatu foto,nie pozwala na wprowadzenie w ,,tlo'' dodatkowego sygnalu wideo.

Teoretycznie mozna tak zrobic,ale....nikt tak nie robi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Peter. Z mojej strony prośba byś wziął pod uwage to o czym mówi "Mieczotronix".

Ja (chociaż to najmniej istotne) w całej rozciągłości zgadzam się z wypowiedzią Mieczotronixa

i mam takie same odczucia jeżeli chodzi o zrozumiałość tego o czym piszesz. Mój stan rzeczy pogarsza jeszcze mnogość terminów anglo-języcznych ( Mama mówiła żebym chodził do szkoły ;D ) , ale nie należy brać tego pod uwagę, ( terminów) bo takich jak ja zostało już niewielu.

Dalej: Peter wiadomą sprawą jest że po pokonaniu " toru przeszkód" - chodzi mi tu w szczególności o radiówkę - nie otrzymasz takiej rozdzielczości obrazu jak byś otrzymał po przesłaniu wizji kablem lub innym nieradiowym sposobem przesyłu. Myślę, ze poprzeczkę postawiłeś sobie na poziomie conajmniej 10 % wyżej niż rekord świata i denerwujesz się , ze nie możesz jej pokonać. Mieczotronix określił Twoje działanie tak " albo rybki albo pipki"

i słusznie - na coś się musisz się zdecydować. Jedyne rozwiązanie jakie widzę dla Ciebie,

to nagrywanie na pokładzie modelu, a po wylądowaniu i zrzuceniu na kompa będziesz mógł zrobić z tym co zechcesz. Na pewno istnieją matematyczne sposoby by przekonać się o tym jakie szcegóły i z jakiej odległości i przy danej rozdzielczości kamery powinieneś widzieć. ( oczywiście biorąc pod uwagę szerokość pasma przenoszenia odbiornika )

Sądze , że po rozwiązaniu takiej tabliczki mnożenia mocno byś się zdziwił. Pozdrawiam Janusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to raczej opis ,jak dziecko bladzi we mgle...wiec i tak nalezy go traktowac.

Za jakis czas,na pewno ktos zechce poprawic jakosc odbioru-czytajac to od deski do deski,mam nadzieje ze uniknie ,,slepej uliczki''

Raczej bede kontynuowal ten kierunek,za slowa otuchy w/w dziekuje,ale w ich miejsce przydalaby sie opinia kogos w temacie np. ktore konkretnie z urzadzen pozwala zapisac w locie tak duzy strumien/bitrate jak mpg-2 bez kompresji i z wejsciem analogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to czy takie urządzenie odbiorcze znajdziesz z pośród tych ogólnie dostępnych.

Sądze, ze należało by zaprojektować to specjalnie pod kątem Twoich potrzeb - a to wiadomo

-koszta. Poza tym poszerzenie pasma przenoszenia tunera wiązało by się z utratą innych cennych parametrów takich jak np. czułość tunera , co okupione byłoby pogorszeniem zasięgu.Także reasumując - zyskujesz na jednym parametrze, a tracisz drugi. I znowu kłania się "rybka albo pipka" pozdr. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydalaby sie opinia kogos w temacie np. ktore konkretnie z urzadzen pozwala zapisac w locie tak duzy strumien/bitrate jak mpg-2 bez kompresji i z wejsciem analogowym.

 

ale nikt Piotrze nie umie czytać w twoich myślach! A najwyraźniej tego wymagasz

 

Cały czas nie wiem

- jaką masz kamerkę (tylko nie pisz czegoś w stylu "chiński plasticzek" - chodzi o nazwę, model, link do strony)

 

Znowu nie wiem o co ci chodzi. Piszesz coś co wygląda na kompletne bzdury

zapisac w locie tak duzy strumien/bitrate jak mpg-2 bez kompresji i z wejsciem analogowym

W jaki sposób chcesz do diabła zapisywać cyfrowy strumień "mpg-2" (czyli dane cyfrowe po kompresji stratnej) jak piszesz "bez kompresji" na urządzeniu z wejściem analogowym.

 

To jest jakaś masakra normalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś rozwiązania z dużymi budżetami rozdzielają wizję i avionikę.

OSD jest robione w stacji naziemnej bo... - ale o tym już kiedyś pisałem :wink:

 

W naszych warunkach albo zdwojenie kamer - jedna dla wysokiej jakości np. DV na pokładzie, druga do prowadzenia samolotu z transmisją na ziemię i decyzja o rozdzieleniu OSD albo nie.

Mechanicznie będzie prościej "spiąć" dwie kamery aby patrzyły na to samo i zbudować odpowiednią platformę niż osiągnąć wymaganą jakość obrazu po przez stworzenie odpowiednio "szerokiej radiolini" dla przesyłu obrazu z wysoką jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz nagrywanie w kamerce np.aparatu foto,nie pozwala na wprowadzenie w ,,tlo'' dodatkowego sygnalu wideo.

Teoretycznie mozna tak zrobic,ale....nikt tak nie robi

Rzeczywiście nikt tak nie robi, bo znowu na drodze stają możliwości przresyłu sygnału drogą radiową.Czemu nie chcesz zrobić tak jak Ci podpowiadamy? Chociaż spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką masz kamerkę

NV3 Samsung

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=3457

Radia na razie nie dotykamy,ok!

Sygnal akurat z tej kamerki (wyjscie po analogu) jest mpg-4.

Chodzi o to,by w tej formie (po radiu) go zapisac,ale uzywajac takiego zapisu by nie stracic jakosci.zakladamy ze nie mamy strat poradiu.Tu jescze laptop,SanDisc sobie radzi.

Na razie jest latwo.Mam nadzieje ze jasno sprecyzowalem.

I teraz dochodzimy do sedna.

Zmieniamy kamerke na HD np.Aiptek ,czyli1280x720-sygnal wychodzi po analogu z kamerki (tzw.zyleta,bo tak jest) i tu pojawia sie problem,gdyz wiekszosc nagrywarek,po swojemu przyjmuje ten obraz.Jedne obcinaja jakosc przy nagrywaniu,inne (mimo ze anlogowy sygnal) kompresuja go i dopiero zapisuja jako mpg-2.Bo taka jakosc chcemy osiagnac,a tylko Sony Funai przyjely i oddaly idealnie taki sam obraz -po analogu .Zreszta za kosmiczne pieniadze 320funtow.Mowa caly czas o analogowym sygnale.Pojecie bitrate/strumien pojawia sie w wypdku samej konwersji sygnalu analogowego na cyfrowy.Ten parametr okresla czy i jak szybko moze dane urzadzenie zmienic sygnal analogowy na cyfrowy.Im mniejsze maja byc straty na jakosci ,tym mniejsza jest kompresja na pojedynczej klatce-tu chyba sie zgodzisz ze mna.

Pojecie w locie-zdolnosc takiej w/w pracy w czasie rzeczywistym.Tu maja problemy nawet b.dobre PC.

Gdyby byly gdzies niejasnosci,chetnie wyjasnie.Jesli jest gdzies blad,prosze wskaz mi go.

 

Edit.

Armand,taka koncepcje tez bralem pod uwage,alekoszty.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ta kamerka (NV3 Samsung) wypuszcza, pewnie zwykły obraz composite video.

Sygnal akurat z tej kamerki (wyjscie po analogu) jest mpg-4.

Nie ma czegoś takiego jak "mp4 po analogu".

Chodzi o to,by w tej formie (po radiu) go zapisac,ale uzywajac takiego zapisu by nie stracic jakosci.

To zastosuj rejestrator z najmniej stratną kompresją. Podłącz do odbiornika kamerkę miniDV z wejściem analogowym. Sprzęt rejestrujący na kartach i płytach DVD ma silniejszą kompresję bo musi pomieścić tyle samo minut na nośniku o mniejszej pojemności. Kamerki miniDV generuja ok 1GB na 4 minuty filmu.

 

Zmieniamy kamerke na HD np.Aiptek ,czyli1280x720-sygnal wychodzi po analogu z kamerki (tzw.zyleta,bo tak jest)

Gdzie jest ta żyleta? Na czym oglądasz obraz z tej kamerki i jakie połączenia stosujesz? Co z czym porównujesz? Obraz zapisany z NV3 na karcie i obraz zapisany z Aiptek na karice oglądany na laptopie? Czy obrazy z obu oglądane ne ekranie tv?

 

tylko Sony Funai przyjely i oddaly idealnie taki sam obraz -po analogu

 

Czy sam sobie tu nie odpowiadasz na pytanie "czym to nagrać"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter

po pierwsze wielki szacunek za to co robisz, pomysł i idea świetne, wielu z nas to interesuje.

 

Przyłączam się do prośby, którą wyraża część z nas. Pozwalam sobie sformułować ją spokojniej, nie wiem czy lepiej.

Problem jest wielowątkowy, skomplikwany i przez to trudny do ogarnięcia, szczerze mówiąc nie wiem czy udało mi się przeczytać wszystkie stworzone przez Ciebie wątki.

Są rozrzucone po całym forum i w różnym czasie.

 

Czy dałbyś radę stworzyć jakiś wątek główny, w którym zebrałbyś wnioski z poszczególnych dyskusji i swoich przemyśleń, wniosków, propozycji. Dałbyś linki do poszczegónych dyskusji.

 

Ale to wymaga usystematyzowania całości probemu, tak po inżyniersku.

 

Pozwolę sobie Ci, na pewno nieudolnie, pomóc i zaproponować takie pomysły:

 

Temat dalej wymagania i linki do poszczególnych wątków np:

 

1. Nośnik- nosiciel? :wink: ładowność około 300- 400gr ?

 

2. Transfer z "nieba na ziemię" :mrgreen: zasięg 2000-3000 m, częstotliwość 2.4GHz

 

3. Pozyskiwanie obrazu na "orbicie", czyli kamerka o rozdzielczości Hd 1280x720

 

4. Nagrywanie do dalszego wykorzystania też HD

 

5. Sterowanie przez gogle rozdzielczość 640x480

 

6. OSD w goglach

 

7.

 

Dalsze propozycje :jupi:

 

Poniżej wnioski z poszczególnych dyskusji, pewnie zmienne w czasie.

Zakończone po jakimś czasie wnioskami i propozycjami może wariantowe.

 

Coś takiego byłoby konstruktywne i dyskutanci znaliby stan w którym znajduje się projekt.

To tylko takie głupie pomysły :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Peter, jesteś moderatorem tego działu, więc do roboty.

 

Dodam jeszcze tylko

HDTV to format cyfrowy. Sygnału HDTV nie da się przesłać w postaci analogowej. On występuje tylko w postaci cyfrowej. Przesyła się go kablem HDMI.

po polsku

http://pl.wikipedia.org/wiki/HDTV

 

po angielsku

http://en.wikipedia.org/wiki/HDTV

http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI

 

Jeśli kamerka HD ma wyjście composite video, to znaczy że jest tam sygnał composite video (625 linii ), a nie żaden analogowy sygnał HD (coś takiego nie istnieje)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Systemy_emisji_sygna%C5%82u_telewizyjnego

 

Dla początkujących w temacie - niestety nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na eksperymenty. Ale rok temu opisałem swoje dokonania tu:

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=7057&highlight=transmisja

więcej tu:

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewforum.php?f=49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego byłoby konstruktywne i dyskutanci znaliby stan w którym znajduje się projekt.

Moze JESZCZE dzial RC-CAM nie jest na najwyzszym poziomie,ale pracuje na dtym.

Gdybys chcial zostac ,ze tak powiem lokomotywa,lub ladniej liderem,a jeszcze ladniej animatorem ,prosze bardzo.

Wymienione przez Ciebie punkty-podzial juz jest.Moze nie w takiej formie jak proponujesz,ale zawsze mozemy cos ulepszyc :lol:

Gdyby tu byl jeden projekt,to moznaby powiedziec ze jest niekonstruktywnie.Ale powstaje rownolegle kilka rzeczy i kazda z nich ma swoj temat.

Zeby zapoznac sie z tym gdybaniem,gawedzeniem trzeba troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy podstawowych terminow np.co to jest HD -zamiescilemjuz,kilka postow wyzej.

 

Jeśli kamerka HD ma wyjście composite video, to znaczy że jest tam sygnał composite video (625 linii ), a nie żaden analogowy sygnał HD (coś takiego nie istnieje)

Zgadza sie,jak w wiekszosci kamer HD firmy Aiptek i kilku podobnych.

Staram sie nie uzywac terminow stricte technicznych,ale jesli bedziesz tego wymagal...

Juz teraz niektorzy pisza ze nie wszystko rozumia.

Determinanta jest 625lini,jesli mowimy oklasyku- kineskop TV.

To jak teraz wytlumaczysz rozdzielczosc mojego tv (plazma) ktorywyswietlaw1280,ba nawet wyswietla -napisem

Zaiste ,ze mijam sie z terminem,bo w ,,composite'' nie da sie upchac tego.Poza tym sa calkowicie inne kable i dekoder czy enkoder jak tam to zwal.I sygnal nie jest analog tylko digital.

Mowimy raczej o formie przyjetej,zrozumialej dla wiekszosci.Bo nawet ja odroznie obraz 320x240 ze jest zly mimo 625 lini.50Hz ramka 165520 H itd.

Proponuje ,skoro chcesz tak to technicznie zrobic,sceduje ten watek na Ciebie.I z checia poczytam sprostowania.Orazpropozyjenp odnosnie,jaki setup sprosta moim wymaganiom,w koncu niewygorowanym.Czysty obraz jakosci DVD na ekranie-na ziemi!!! Jaki Ty masz obraz i wiekszosc z latajacych juz wiem,bo mam podobne elementy,ale

dazenie do poprawy tego,musi byc kalekie i ulomne.Stad tez oczekuje deklaracji wsparcia,bo zapewne wiesz jak to zrobic,a przez skromnosc tylko,nie ingerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej ciągnąc myśl którą opisujecie, problem w tym, że do innych celów :lol: poza sterowaniem potrzebujemy sygnał HD, który trzeba nagrać, do późniejszego wykorzystania.

Ale na bieżąco tzn. w czasie rzeczywistym wystarczy nam sygał Video 640x480. :wink:

A ten potrafisz Peter przesłać w sposób satysfakcjonujący. Podobnie dane z systemu OSD.

Obraz Video (640x480) dajemy na gogle i nakładamy obraz wygenerowany z danych OSD.

Aha i chcesz jeszcze sterować "obiektywem".

 

Moja propozycja rozwiązania tych problemów:

Na modelu instalujemy kamerkę, poprzednią skrytykowałeś Peter :cry:, to inna np. http://allegro.pl/item260296806_hit_aiptek_kamera_cyfrowa_high_definition_sd_2gb.html

ma już lepszy obiektyw, autofokus itp.

daje nam to: (sorry nie formatuje się, ale jest w linku)

MPEG-4 Video (Min.) Ilość zdjęć foto

HD D1 5 MP 3 MP

Karta 1280 x 720 720 x 480 (2560 x 1920) (2048 x 1536)

512MB SD Card 15 min. 36 min. 290 460

1GB SD Card 30 min. 72 min. 580 920

2GB SD Card 60 min. 144 min. 1160 1840

4GB SD Card 120 min. 288 min. 2320 3680

Myślę, że większości z nas wystarczy 1 GB karta :roll:

 

Z wyjścia AV bierzemy sygnał video i przesyłamy na "ziemię", to już mamy opanowane.

Na ziemi dodajemy sygnał z OSD i dajemy na Gogle. :P

Aby uzyskać obrotowy obraz z obiektywu, można by zrobić układ typu peryskopu, z obotową i sterowaną główką. Dodatkowo daje nam to możliwość umieszczenia kamery w optymalnym z punktu widzenia kostrukcji (SC) miejscu, ponadto łatwo uzyskać obraz z "góry" modelu, ala pilot, lub z dołu, "bombardier" lub "głowica obserwacyjna".

 

Tu jeszcze jedna uwaga, koszty, rozwiązania są możliwe rożne, ale trzeba się trzymać jakichś realiów cenowych 8) . Można wariantować rozwiązania np. dla bogatych, bardzo bogatych i miliarderów :jupi: czego sobie i Wam życzę.

 

Chodzi mi pogłowie jeszcze jedna koncepcja, gdyby rozebrać taką kamerkę, ja się tego nie podejmuję :mrgreen: , jeszcze lepiej kupić od Chinli w częściach, pewnie dużo taniej,to uzyskalibyśmy, myślę:

 

a. moduł matrycy z całą elektroniką,

 

do niej można by zastosować optykę z np. http://allegro.pl/item254959805_kamera_kolorowa_480_linii_0_1_lux_ccd_sony_d_n.html

obiektywy, o stałej ogniskowej do wyboru od 3 do pewnie 20 mm, AUTOIRIS, autofokus itp np. http://allegro.pl/item257526335_kamera_zew_obrotowa_ccd_sony_kolor_promocja_.html

Jeśli to za mało to tu mamy http://allegro.pl/item257526335_kamera_zew_obrotowa_ccd_sony_kolor_promocja_.html już de fakto głowicę obserwacyjną, z aerodynamiczną obudową i sterowaniem, problem to cena i masa.

Obiektyw to zoom 22x!!, http://allegro.pl/item254959696_obiketyw_auto_iris_5_100_mm_szklane_soczewki.html a można nawet 100x.

To już daje niesamowite możliwości.

 

b. moduł kompresji i nagrywania z zasilaniem

 

Pewnie reszta byłaby niepotrzebna, niezły zysk na masie!

 

To takie tam dyrdmały :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na modelu instalujemy kamerkę, poprzednią skrytykowałeś Peter , to inna np. http://allegro.pl/item260...ion_sd_2gb.html

 

Akurat tej nie skrytykowalem,model nizszy 720p D1,ktory mialem w lapkach,wiec mam jakies porownanie.

Na te zlinku,polujejuzdluzszyczas.

Kilka postow wstecz , jes tstop klatka z tej kamerki-to ta z pania w tle.Jak sam widzisz,optyka nie powala.

 

Na razie doprowadze to dokonca,a potem skupie sie na Twoich propozycjach.

Zreszta bardzo interesujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter,

to jest krwawa mać wątek techniczny, fakintastycznie ścisły. Twój brak ścisłości go kompletnie rozwala. Przeczytaj sobie swój pierwszy post. Tam jest kompletne pomieszanie wszystkiego z wszystkim. Teraz przynajmniej zaczyna się Tobie powoli klarować o co w ogóle chciałeś zapytać.

 

Jeszcze raz.

Najlepszą jakość uzyskasz nagrywając na kamerce DV z wejściem analogowym. I to znacznie lepszą niż "jakość DVD " (DV to kilkakrotnie razy więcej danych - godzina filmu to kilkanaście GB). Pisałem już o tym. Nie wiem, czemu Cię to w ogóle nie interesuje.

 

Jeśli jakość, jaką uzyskujesz jest zła, to znaczy że kamerka z której nagrywasz jest do bani lub nie umiesz jej ustawić lub sama się nie umie ustawić lub są złe warunki, itd - pisałem o tym co powoduje rozmaz....

 

Ja podłączyłem kamerkę taką, jak ta CCTV sony 1/3" Super-HAD wprost do telewizora i była żyleta. Wystarczyłoby to nagrać na dobrym magnetowidzie. Takim właśnie jak kamerka DV z wejsciem analogowym. Więc nie potrzebny jest do tego żaden Aiptek.

 

Kamerka HD przyda ci się tylko i wyłącznie jeśli będziesz nagrywał na niej w samolocie w formacie HD. Inaczej HD nic nie wnosi, bo i tak na ziemię przesyłasz obraz w formacie telewizji analogowej.

 

Nie ma też gogli HD. Na razie nie widziałem. Te które są 800x600 pokazują zwykły obraz telewizyjny PAL - to jest maks. rozdzielczość jaką można z tego sygnału wyciągnąć.

 

Jeśli chcesz przesyłać na ziemię obraz w formacie HD, to musisz się wyposażyć w sprzęt, jaki mają studia telewizyjne / stacje przekaźnikowe telewizji satelitarnej/cyfrowej. Taki obraz jest w formacie cyfrowym. Do nakładania na niego czegokolwiek potrzebujesz cyfrowego miksera wizyjnego. Nie występuje taki w wersji do zamontowania na kasku, ani w samolocie RC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taki post trzeba bylo napisac jako drugi w tym temacie.

 

Jescze raz,rozdzielczosci HD nie da sie przeslac analogowo,radyjkiem 2.4 Ghz,a juz na pewno z modeliku Easy Star.

Zgodnie z tym bede uzywal,poprawnie slusznego terminu,pt. obraz jakosciowo na ekranie zblizony do DVD,lub jakiejs innej mutacji.

OK ?

 

Teraz nowosci.Przyjechala nagrywarka DVD.

AcousticSolutions DVDRW300

Przyjechala,bo kupilem ja wczesniej,ale sie zepsula na stole z komunikatem,,preparing''

na ekranie.Po prostu umarla nim cokolwiek nagrala :evil:

W tzw, miedzyczasie,nawet piszac to,robie testy.Zmontowany filmik pogladowy bedzie pozniej,oczywiscie nie w rozdzielczosci 720 x640 lub nawet wyzszej,jak towynika z komunikatu na serwerze Stage 6.Powiedzmy ze w jakosci zblizonej do VHS lub nizej.

Dosc duzo czasu zajelomi wybranie akurat tego nagrywaka a nie stu innych.Ba,nawet jest jednym z najtanszych

58 funt, choc ten parametr nie byl wyznacznikiem.

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/5336456/Trail/C%24cip%3D1500006565.Sound%2Band%2Bvision%3EC%24cip%3D1500006604.DVD%2Band%2Bvideo%3EC%24cip%3D1500006607.DVD%2Brecorders.htm

Co ciekawe,w katalogu wystepuje pod calkowicie innym symbolem i nazwa,taka kraina ,troche dziwne ,prawda.

Pierwsze wrazenie,pozytywne.

Potrzebna bedzie ingerencja w uklad ,zeby rozjasnic obraz,zainstaluje rowniez regulowany mikser - rozdzielacz sygnalu wideo,gdyz przy 1Vpp ten sygnal moze zostac stlumiony,obciazony przez gogle,monitor i sama nagrywarke.

Wynika to z tego,ze wiekszosc playerow odtwarza z okreslonym poziomem jasnosci,a w fazie nagrywania ,nijak sie nie da tego zmienic -jasnosc.

na poczatek poszla kamerka 300 kilka lini.Efekt :rotfl: :lol: .Ciekawe kto zgadnie na filmikach ,ktora kamerka miala najmniej lini lub pikseli,jesli mowimy o matrycach w aparatach foto.

Jest dobrze,jesli odpowiednio spreparuje sie sygnal,powinno to rozwiazanie spelnic moje oczekiwania.Zreszta,niedlugo sami ocenicie.

Tak miedzy wierszami,dodam ze sygnal 2.4 Ghz nie bedzie odbierany typowo standartowym odbiornikiem,Tu duzo sie traci na jakosci obrazu, ale jaka bedzie koncowa konfiguracja,przyjdzie nam troche poczekac.Wszystkow rekach pocztowcow-strajkujacych :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.