Skocz do zawartości

Wakacyjne Zawody ESA - Wrocław 2012


Apollo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Kamyczek_RC

Najlepsze zdjęcie :D

 

Dołączona grafika

 

Od razu widać jak berg lubi Pup'y i ich pup'y :D

 

I to miało być tzw cięcie ...ups statecznika tym razem oko mnie nie myliło kil bez cięcia !

Super fota gratuluję szybkiej i sprawnej ręki i oka rewelacyjne fotki i cała impreza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się dobrze c o powiewa za ogonkiem w miejscu steru wysokości..

 

na któyms z nastepnych zdjęć widać jak podnoszę wrak z ziemi - i ma kawałek tasiemki na ogonie

 

wg mnie było cięcie bo model Rafała nei spadł bezładnie jak mój a pozbawiony jedynie napędu szybował utzrymując sterowność ...

 

-ale zostawmy to bo to oddzielny temat który w stosownym czasie trzeba będzie poddać dyskusji

 

pozdrawiam

 

Marek

 

PS. Skidan, j atylk oposkładałem Lancastera żeby bbyło luźniej w bagażniku :) chacha (szkody niewielkie -już naprawione bezśladowo)

szkoda że chyba nikt nie zrobił mu zdjęć w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wg mnie było cięcie bo model Rafała nei spadł bezładnie jak mój a pozbawiony jedynie napędu szybował utzrymując sterowność ..."

Nie masz racji Marku. Regulamin określa to naprawdę bardzo jasno i zrozumiale:

"Jeśli atakujący samolot

jednocześnie utnie taśmę przeciwnika i go strąci wskutek kolizji podczas tego samego ataku/nalotu cięcie jest

liczone pod warunkiem, że samolot, który uciął taśmę może kontynuować lot. Jeśli model spada/szybuje to nie

ma punktów za to cięcie chyba, że powodem braku kontynuacji lotu jest wkręcenie taśmy w silnik co musi być

potwierdzone przez sędziego."

Faktycznie to nie miejsce na tą dyskusję, ale takich przypadków jest sporo i ludzie ciągle się w tym gubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie Piotra co do niezaliczonego cięcia - zgodne z regulaminem. Taki był "duch" tego zapisu, cięcie zaliczone gdy model leci a nie spada .

 

Mnie martwi najbardziej ta bratobójcza walka w ramach Eskadry Kraków - chyba zostają przyzwyczajenia z treningu i mimo woli atakuje się swoich :lol:

Zdjęcia rewelacyjne ..... lubię tą zabawę.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.