Skocz do zawartości

DHC 2 Beaver


Wojtek I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Trochę odświeżę temat po ponad półrocznym leżakowaniu w kartonie mój „bóbr” ujrzał światło dzienne i został dziś oblatany. Zmieniłem mu troszkę barwy ale to początek transformacji tego modelu, która nastąpi w okresie zimowym. Pierwsze wrażenia bardzo wdzięczny i łatwy w pilotowaniu. Poniżej krótka relacja fotograficzna i mały klip. Co do kół dałem takie bo m się podobają i tyle. :D

http://www.youtube.com/watch?v=mVnIXYB4Too

post-3269-0-08891000-1378928266_thumb.jpg

post-3269-0-85008900-1378928276_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Pięknie się uśmiecha !! :)

Szkoda że nie wyczaiłem momentu oblotu - ale liczę na powiadomienie o kolejnym starcie !!!

A w tle chyba P11c .....

Pozdrowienia !

Tak Andrzeju pomału się robi P11c - i śledzę wątki jak inni modelarze budują swoje piękne "pezetelki" myślę, że na przyszły rok moja  będzie gotowa, tym czasem Bóbr w akcji.

DSC_1991_zpsff60ffd7.jpg
DSC_1982_zpsf670f842.jpg
DSC_2311_zpsa1192b46.jpg
DSC_2264_zps53c655e8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Wojtkowi zaśmiecam wątek, przepraszam.

Ostatnie zdjęcie faktycznie w pewnym momencie dziwacznie wygląda i daje do myślenia.;)

Eksploatują ten model wychodzą zalety i wady. Jak dla mnie sposób wkładania pakietu jest fatalny dlatego model w takiej pozycji na stojaku zapożyczonym od szybowca :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie faktycznie w pewnym momencie dziwacznie wygląda i daje do myślenia. ;)

Eksploatują ten model wychodzą zalety i wady. Jak dla mnie sposób wkładania pakietu jest fatalny dlatego model w takiej pozycji na stojaku zapożyczonym od szybowca :D

Zanim się połapałem i dostrzegłem stojak to nie powiem, ciśnienie mi podskoczyło :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krzysiek dziękuje :) a nad oznaczeniami myślę i mam na nadzieję, że do Wilczych Lasek w sierpniu nie będzie taki anonimowy ;)

 

Mam dwa drobne mankamenty z tym modelem takie  jak lepszy pilotaż (mały nalot skutkuje marnym lataniem), zrobienie czegoś z osiami kół (obecnie śruby). Wczoraj koła zaczęły się blokować ponieważ plastikowe piasty się nagwintowały.

 

Ale to drobnostki model faktycznie ładnie się prezentuje i daje mnóstwo frajdy ale daleko mu do maszyny Wojtka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.