Skocz do zawartości

Oblot RAVAN'A


chrisk8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

System dymu jest bardzo prosty i tani.Wykonałem go z pompki od spryskiwaczy samochodowych,zaworu zwrotnego do paliwa,jednego przelacznika z serwem,pakietu 4.8nimh i troche zmodyfikowanej dyszy od Pana Jakuba z f3m(do dyszy wprowadziłem około 12cm waska rurke mosieżną celem wstepnego podgrzania oleju). Calosc kosztow to pompka 13zł, zawor zwrotny 4zł,przelacznik z serewem jakies 20zł.kawalek przewodu wysokotemperaturowego 5zł i zbiornik 10zł.Jak kolega chce to po powrocie do domu moge wysłać zdjecia.Wazne jest aby pompka była jak najbliżej zbiornika z olejem bo wowczas nie trzeba kombinowac z odpowietrzaniem pompki tylko sama sobie poradzi.Ogolnie korzystałem z materiałów znalezionych na pfmrc.eu

Jak wroce z lotniska to koledze podesle linki.A do jakiego silnika chce kolega zastosowac instalacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia struktury naprawilem warstwa szkla 80g/m^2 oraz wzmocnilem najgorsze uszkodzenia weglem 160g/m^2 bo tylko taki mialem niestety.Wszystko klejone na na zywicy l285.Nastepnie szpachlowanie,szlifowanie,szpachlowanie,szlifowanie a nastepnie podklad bialy samochodowy nakladany aerografem potem kolor a na koncu lakier chemoutwardzalny.Wyposażony w dle 55,smiglo 22x10 ale bedzie 23x8, lotki hs 945mg wysokosci narazie hs645mg ale beda hs 945mg.kierunek 2xpower hd ktore chyba zmienie na jedno hs 24Kg na gazie futaba 9kg.Zasilam z 6v nicd 1800mah podlaczone do dwoch kanałów, na zaplonie graupner 4.8v nimh 2000,odbiornik futaba 617fs. Mam w planach wymiane na jakies cyfrowe serwa i wstawienie listwy zasilajacej oraz zmiane na zasilanie z life 2s. Z modelu bede robil forme we wrzesniu i kadlub wykonam przy uzyciu plastra miodu.Licze ze wowczas zejde z masa do 6.4-6.5Kg.Aktualna masa do lotu wraz z instalacja do dymu to 7.25Kg. Rure kupilem w jednym z krakowskich sklepow z profilami aluminiowymi ale nie pamietam gdzie...jak sobie przypomne to podam koledze ta informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rure dostarczył mi kolega ale z tego co pamietam to taka mozliwosc jest.Mozna takze w lublinie takie rury zakupic ale narazie tylko o sciance 1mm oraz w 2metrowym kawalku.Tu znalazlem sklep z takimi rurami http://www.kbhakord.pl/modules/content/oferta/wymiary-profile_standardowe-rury_okragle.pdf

A teraz pytanie za 100pkt a wiec kto oreintuje sie jaki został użyty profil w skrzydlach Ravena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.